×

فضاهای ورزش های همگانی توسعه می یابد

 • کد خبر: 232394
 • 9 مهر 1402
 • به گزارش نوبر، سامان احمدزاده در بازدید از امکانات ورزشی پشت لاله پارک، افزود: این مجموعه ورزشی به مساحت حدود 5 هزار متر مربع در محوطه پشت لاله پارک و در جوار مسیر دوکمال بازسازی و احیا می شود. وی تاکید کرد: بر اساس دستور شهردار محترم کلانشهر تبریز، امکانات و زیرساخت های رها شده […]

  فضاهای ورزش های همگانی توسعه می یابد
 • به گزارش نوبر، سامان احمدزاده در بازدید از امکانات ورزشی پشت لاله پارک، افزود: این مجموعه ورزشی به مساحت حدود 5 هزار متر مربع در محوطه پشت لاله پارک و در جوار مسیر دوکمال بازسازی و احیا می شود.
  وی تاکید کرد: بر اساس دستور شهردار محترم کلانشهر تبریز، امکانات و زیرساخت های رها شده در سطح شهر به سرعت بازسازی و در اختیار توسعه ورزش های همگانی قرار می گیرند.
  احمدزاده با اشاره به طرح ارائه شده از سوی سازمان ورزش شهرداری، پس از احیای زیرساخت های موجود و افزودن امکانات دیگر، نخستین پارک ورزشی تبریز در این مجموعه ایجاد می شوند.
  معاون فنی و عمرانی شهردار کلانشهر تبریز ادامه داد: قرار است در این مجموعه با امکاناتی مانند، پیست تارتان، زمین های تنیس، گلف، بسکتبال، والیبال، فضای اختصاسی ورزش کودکان و محوطه ورزش همگانی برای استفاده عموم احیا شود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *