×

۱۰۰ واحد صنعتی آذربایجان شرقی مجوز توسعه دریافت کردند

 • کد خبر: 231742
 • 26 شهریور 1402
 • به گزارش نوبر و به نقل از  نصر، محمدجعفر عظمایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: امسال تاکنون ۲۰۰ واحد صنعتی استان با دریافت جواز توسعه، علاقمندی خود را به افزایش ظرفیت و تنوع محصولات ابراز داشتند و به دنبال توسعه واحدها و خط تولیدشان هستند. وی خاطر نشان کرد: […]

  ۱۰۰ واحد صنعتی آذربایجان شرقی مجوز توسعه دریافت کردند
 • به گزارش نوبر و به نقل از  نصر، محمدجعفر عظمایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: امسال تاکنون ۲۰۰ واحد صنعتی استان با دریافت جواز توسعه، علاقمندی خود را به افزایش ظرفیت و تنوع محصولات ابراز داشتند و به دنبال توسعه واحدها و خط تولیدشان هستند.

  وی خاطر نشان کرد: ارزش سرمایه گذاری پیش بینی شده برای توسعه واحدهای صنعتی یاد شده در آذربایجان شرقی حدود یکصد هزار میلیارد ریال است.
  مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی یادآور شد: با توسعه این یکصد واحد صنعتی و تولیدی در آذربایجان شرقی برای سه هزار نفر اشتغال ایجاد می شود.
  عظمایی با اشاره به اینکه آذربایجان شرقی در توسعه واحدهای صنعتی و صدور مجوز در این خصوص رتبه دوم کشور را دارد، یادآور شد: گروه های کالایی که توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی خود را در اولویت دارند بیشتر شامل تولیدات فلزی، شیمیایی، پلاستیک و غذایی است.

  مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی در این خصوص رتبه دوم را در بین استان ها دارد، گفت: حمایت از طرح های توسعه ای تکمیل زنجیره ارزش و پیشران از رئوس برنامه های محوری اداره کل صمت استان در سال رشد تولید و مهار تورم است.

  به گزارش ایرنا، بیش از چهار و ۵۰۰ واحد صنعتی و تولیدی در آذربایجان شرقی فعالیت می کنند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *