×

مربی آلومینیوم:
ماشین سازی تیم بسیار قابل احترامی است

 • کد خبر: 172998
 • 21 فروردین 1400
 • مربی تیم آلومینیوم معتقد است که تیم ماشین سازی بر خلاف شرایط جدولی اش، تیم بسیار خطرناکی است.
  ماشین سازی تیم بسیار قابل احترامی است
 • به گزارش نوبر خبر؛ تیم های ماشین سازی تبریز و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران فردا در تبریز به مصاف هم خواهند رفت. صحبت های محمد خرمگاه، مربی تیم آلومینیوم اراک را در نشست خبری پیش از این دیدار بخوانید:

  می دانیم ماشین تیم خطرناکی است

  امیدوارم که فردا یک بازی خیلی خوب را شاهد باشیم و فارغ از هر اتفاقی که می افتد آن چه که در تفکراتمان هست را پیاده کنیم. نسبت به تیم ماشین سازی کاملا آگاهی داریم و می دانیم که چه تیم خطرناکی است. ما این هفته را کامل نسبت به آنالیز تیم ماشین سازی اقدام کردیم

  بازی سختی برای ما خواهد بود

  ماشین سازی تیم بسیار خطرناکی است. همان طور که هفته گذشته دیدید برای تیم خوب گل گهر دردسرساز شد و شرایط را برای این تیم سخت کرد. ما به این موضوع کاملا واقفیم و می دانیم که این بازی، بازی سختی برای ما خواهد بود. ابتدا به دنبال حفظ نتیجه برای خودمان خواهیم بود و سپس سعی خواهیم کرد اگر شرایط پیش بیاید، تفکرات مان را به حریف دیکته کنیم.

  سه هفته است که خدمت آلومینیوم هستیم

  ما نزدیک به سه هفته است که خدمت آلومینیوم هستیم. آقای منصوریان سعی کرده چیزی که مدنظرش است را در تیم اعمال کنیم. سعی مان این است که چیزهایی که آلومینیوم نیاز دارد را به تیم اضافه کنیم.

  ماشین سازی تیم بسیار قابل احترامی است

  ماشین سازی تیم بسیار قابل احترامی است. این تیم درست است که خوب نتیجه نگرفته اما می تواند برای هر تیمی خطرناک باشد. مخصوصا با اضافه شدن کادر فنی جدید، این تیم خطرناک تر هم شده است. امیدوارم که روز خوبی داشته باشیم و بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

  امیدوارم ماشین در لیگ برتر بماند

  از مهمان نوازی مردم خوب تبریز تشکر می کنم. امیدوارم که تیم ماشین سازی و سرمربی اش شرایط خوبی پیدا کرده و در لیگ مان بماند. چون ماشین سازی از قدیم تیم اول شهر تبریز بوده است. امیدوارم که هواداران فهیم تیم هم بتوانند به چیزی که می خواهند برسند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *