×

حمل و نقل رایگان، تمهید اساسی شهرداری تبریز برای آغاز سال تحصیلی

 • کد خبر: 231895
 • 29 شهریور 1402
 • به گزارش نوبر،  شهرداری تبریز با همراهی و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و در راستای اشاعه فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی و کاهش سفرهای درون‌شهری، اقدام به ارائه خدمات رایگان در بخش مترو و اتوبوس‌های مسیر تندرو در روز اول مهر کرده است. بر اساس این گزارش، به گفته یعقوب وحیدکیا، مدیرعامل […]

  حمل و نقل رایگان، تمهید اساسی شهرداری تبریز برای آغاز سال تحصیلی
 • به گزارش نوبر،  شهرداری تبریز با همراهی و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و در راستای اشاعه فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی و کاهش سفرهای درون‌شهری، اقدام به ارائه خدمات رایگان در بخش مترو و اتوبوس‌های مسیر تندرو در روز اول مهر کرده است.

  بر اساس این گزارش، به گفته یعقوب وحیدکیا، مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز خدمات مترو در روز اول مهر برای تمام شهروندان رایگان است اما دانشجویان و دانش‌آموزان به مدت یک هفته می‌توانند از خدمات رایگان مترو استفاده کنند.

  همچنین در بخش اتوبوسرانی نیز ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی در راستای تکریم شهروندان و به منظور نهادینه‌سازی  فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی و کاهش بار ترافیکی شهر و آلودگی هوا، خدمات مسیر تندرو در هفته اول مهر برای تمامی دانشجویان، دانش‌آموزان و فرهنگیان رایگان خواهد بود.

  مدیریت شهری تبریز امیدوار است با مشارکت عمومی شهروندان و استفاده همگانی از حمل و نقل عمومی، بتواند گام‌های اساسی در توسعه زیرساخت‌های شهری و کاهش آلودگی هوا و صرفه‌جویی در وقت و انرژی بردارد. این مهم تنها در سایه مشارکت شهروندی در مسائل و امور شهری اتفاق می‌افتد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *