×

نقل و انتقالات؛
تراکتوری اسبق شاگرد دنیزلی شد

 • کد خبر: 225946
 • 20 مرداد 1400
 • مدافع چپ اسبق تراکتور با قراردادی سه ساله به آلتای پیوست،تیمی که هدایت آن با مصطفی دنیزلی است.
  تراکتوری اسبق شاگرد دنیزلی شد
 • به گزارش نوبر خبر؛ پس از انتشار پستی در اینستاگرام و خداحافظی از هواداران استقلال،تیتر روزنامه فاناتیک ترکیه به این مدافع بلندقامت اختصاص یافت.او با گذر از تستهای پزشکی در حال عقد قرارداد با آلتای تیم مصطفی دنیزلی است که فصل پیش با این مربی کهنه کار به سوپرلیگ ترکیه صعود کرد.

  در تصویری که از محمد نادری منتشر شده، او در حال تمرین با توپ مدیسن بال در جمع بازیکنان تیم تازه اش آلتای ترکیه است. روش تمرینی مورد علاقه مصطفی دنیزلی که در پاسخ به خبرنگاران درباره چرایی جذب محمد نادری از او به عنوان یک بازیکن آینده دار یاد کرده که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران را دارد و در چند پست بازی می کند.

  دنیزلی عقیده دارد باشگاه ترک از این انتقال سود جدی خواهد برد. این خبر در شرایطی منتشر شده که محمد نادری پس از فینال جام حذفی، چهارگوشه زمین را بوسیده و با پیراهن منصور پورحیدری از جمع استقلالی ها خداحافظی کرده بود. او با انتشار یک پست اینستاگرامی از هواداران استقلال خداحافظی کرد تا به سوی سرنوشت جدیدش پرواز کند.

  او در این ویدیو ضمن برشمردن فینال جام حذفی به عنوان بدترین خاطره ورزشی زندگی اش به هواداران این اطمینان را داد که استقلال به جایگاه واقعی اش بازمیگردد. نادری همچنین از دو سرمربی اش در استقلال و اعضای کادرفنی تیم و بازیکنان تشکر کرده که فصل خوبی را در جمع خود برای وی رقم زده اند.

  نادری که تجربه بازی در سه تیم استقلال، پرسپولیس، تراکتور و البته نساجی قائمشهر را دارد، قبلا در تیم کورتریک بلژیک بازی کرده و با این سابقه، راهی دومین تیم اروپایی خود می شود. تیمی که به واسطه حضور مصطفی دنیزلی سرمربی سابق تیم های پرسپولیس، تراکتور و پاس در آن، اخبارش از سوی هواداران ایرانی پیگیری می شد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *