×

بی‌آرتی و متروی تبریز رایگان شد

 • کد خبر: 228916
 • 14 تیر 1402
 • به گزارش نوبر یعقوب هوشیار در گفتگو با خبرنگاران  اظهار کرد: شهرداری تبریز در راستای برگزاری باشکوه رویدادهای فرهنگی غدیرخم خدمات ویژه‌ای برای شهروندان در نظر گرفته است. وی افزود: بر همین اساس و با موافقت شورای اسلامی شهر اتوبوس های مسیر بی آر تی و متروی تبریز در روزهای پنج‌شنبه‌ و جمعه این هفته […]

  بی‌آرتی و متروی تبریز رایگان شد
 • به گزارش نوبر یعقوب هوشیار در گفتگو با خبرنگاران  اظهار کرد: شهرداری تبریز در راستای برگزاری باشکوه رویدادهای فرهنگی غدیرخم خدمات ویژه‌ای برای شهروندان در نظر گرفته است.

  وی افزود: بر همین اساس و با موافقت شورای اسلامی شهر اتوبوس های مسیر بی آر تی و متروی تبریز در روزهای پنج‌شنبه‌ و جمعه این هفته به مناسبت عید بزرگ غدیرخم رایگان خواهد بود.

  هوشیار با اشاره به برگزاری رویداد بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در شب عید غدیر خم خاطرنشان کرد: برای اولین بار به مناسبت گرامیداشت عید بزرگ غدیرخم، اقدام به برگزاری رویداد بزرگ پیاده‌روی با عنوان غدیریون تبریز می‌کنیم که از دو مسیر میدان شهید بهشتی و باغ فجر به سمت مصلای اعظم امام‌خمینی(ره) انجام خواهد گرفت.

  وی با اشاره به جوایز نفیس این رویداد فرهنگی و ورزشی نیز گفت: در پایان این رویداد فرهنگی و ورزشی و بر اساس قرعه‌کشی بین حاضرین در مصلای امام‌خمینی‌ (ره) ۴۲ جایزه نفیس بین شرکت‌کنندگان توزیع خواهد شد.

  شهردار تبریز یادآور شد: ۱۴ کمک‌هزینه سفر زیارتی کربلای معلی، ۱۴ کمک‌هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس و ۱۴ دستگاه دوچرخه جوایز این رویداد فرهنگی و ورزشی هستند.

  هوشیار افزود: در طول مسیر پیاده‌روی نیز مناطق و سازمان‌های شهرداری تبریز اقدام به برپایی غرفه‌های فرهنگی مرتبط با عید بزرگ غدیر خم خواهند کرد و در پایان مراسم در ۱۰ نقطه شاهد نورافشانی خواهیم بود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *