×

لیگ قهرمانان آسیا؛
امید تراکتوری ها به صعود با پشتوانه دفاعی

 • کد خبر: 173760
 • 9 اردیبهشت 1400
 • تراکتوری ها امیدوار هستند که بتوانند با حفظ رکورد دفاعی خوب شان شرایط را به گونه ای رقم بزنند که در بین یکی از سه تیم دوم صعود کننده قرار بگیرند.
  امید تراکتوری ها به صعود با پشتوانه دفاعی
 • به گزارش نوبر خبر؛ تیم تراکتور بعد از دوری چند ساله از لیگ قهرمانان آسیا، با کسب عنوان قهرمانی جام حذفی فوتبال ایران در فصل ۹۹-۹۸ بار دیگر آسیایی شد. این تیم در گروه دوم با تیم های الشارجه امارات، پاختاکور ازبکستان و نیروی هوایی عراق همگروه است و امشب آخرین بازی خود را مقابل میزبان گروه برگزار خواهد کرد.

  شاگردان رسول خطیبی در ۵ بازی اخیر خود ۴ مساوی و یک برد به دست آورده اند و هنوز طعم باخت را نچشیده اند؛ آنها در بین نمایندگان ایران تنها تیمی هستند که تا کنون متحمل شکست نشده اند. تراکتوری ها به جز بازی اول (تساوی ۳-۳ مقابل پاختاکور) طی ۴ بازی اخیر هیچ گلی دریافت نکرده اند و جزو بهترن خط دفاعی های این دوره از رقابت ها به حساب می آیند.

  تراکتور به همراه الوحده امارات، با دریافت ۳ گل بهترین خط دفاعی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ است و امشب به دنبال حفظ این روند و کسب پیروزی مقابل الشارجه است تا بتواند شرایط را برای صعود خود مهیا کند. هواداران تراکتور نیز با توجه به عملکرد تحسین برانگیز تیم شان در خط دفاعی، همچنان به صعود امیدوار هستند و امشب در انتظار کسب پیروزی و رقم خوردن اتفاقاتی هستند که به حضور تیم شان در بین ۸ تیم صعود کننده از منطقه غرب آسیا بیانجامد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *