×

افزایش تعامل و هماهنگی نیروی انتظامی و خدمات شهری برای رفع سد معبر

 • کد خبر: 228972
 • 17 تیر 1402
 • به گزارش نوبر،جواد صدیقی با تاکید بر این مطلب، از افزایش تعامل و هماهنگی شهرداری و نیروی انتظامی در خصوص جمع آوی وانت بارهایی که با ایجاد سد معبر باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان می شوند خبر داد. صدیقی با اشاره به جلسات ستاد معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز با فرماندهان نیروی انتظامی در خصوص […]

  افزایش تعامل و هماهنگی نیروی انتظامی و خدمات شهری برای رفع سد معبر
 • به گزارش نوبر،جواد صدیقی با تاکید بر این مطلب، از افزایش تعامل و هماهنگی شهرداری و نیروی انتظامی در خصوص جمع آوی وانت بارهایی که با ایجاد سد معبر باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان می شوند خبر داد.
  صدیقی با اشاره به جلسات ستاد معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز با فرماندهان نیروی انتظامی در خصوص افزایش تعاملات دو مجموعه اظهار داشت: سد معبر خودرویی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان توسط وانت بارهای مسدود کننده معابر و شکایت های متعدد شهروندان در خصوص سد معبر لزوم هماهنگی و هماهنگی نیروی انتظامی و شهرداری را دوچندان کرده است.
  وی افزود: با رصد و شناسایی وانت بارهای مسدود کنند معابر به این نتیجه رسیده ایم که ۳۰ -۴۰ نفر با در اختیار داشتن وانت بارهای متعدد به دنبال سود جویی هستند و عمده موارد سد معبر و ایجاد مزاحمت از سوی همین افراد که هر کدام مالک چند دستگاه وانت هستند، صورت می گیرد.
  معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز خاطرنشان کرد: متاسفانه عدم تمکین به قوانین و ایجاد سد معبر توسط این عده باعث نارضایتی عمومی شده است که با هماهنگی هرچه بیشتر نیروی انتظامی و شهرداری تبریز با پاکسازی منظر شهر از سد معبر خودرویی به دنبال افزایش رضایتمندی شهروندان هستیم.
  صدیقی در پایان سخنانش اظهار داشت: نیروی انتظامی، پلیس راهور و دستگاه قضایی همراهی بسیار خوبی با شهرداری تبریز در خصوص جلوگیری از تخلفات شهری دارند و جا دارد سایر دستگاه‌هایی که بر اساس دستورالعمل وزارت کشور در این خصوص وظایفی بر عهده دارند نیز در میدان حضور داشته باشند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *