×

اختصاص ۲۲۸ میلیارد تومان برای رفع مشکلات حوزه‌های قضایی آذربایجان شرقی

 • کد خبر: 232474
 • 13 مهر 1402
 • به گزارش نوبر و به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست خبری پایان سفر استانی به آذربایجان شرقی، اظهار کرد: مجموعاً ۲۲۸ میلیارد تومان برای رفع مشکلات حوزه‌های قضایی استان آذربایجان شرقی اختصاص پیدا کرد. رئیس دستگاه قضا تصریح کرد: مقرر شد ۸۱ قاضی تا پایان سال به […]

  اختصاص ۲۲۸ میلیارد تومان برای رفع مشکلات حوزه‌های قضایی آذربایجان شرقی
 • به گزارش نوبر و به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست خبری پایان سفر استانی به آذربایجان شرقی، اظهار کرد: مجموعاً ۲۲۸ میلیارد تومان برای رفع مشکلات حوزه‌های قضایی استان آذربایجان شرقی اختصاص پیدا کرد.

  رئیس دستگاه قضا تصریح کرد: مقرر شد ۸۱ قاضی تا پایان سال به دادگستری استان آذربایجان شرقی تزریق شود.

  رئیس عدلیه بیان داشت: به مناسبت ایام ماه پر فضیلت ربیع‌الاول و همزمان با حضور هیئت عالی قضایی در استان آذربایجان شرقی، ۱۲۰ تن از زندانیان واجد شرایط از زندان‌های سراسر استان آزاد شدند.

  رئیس قوه قضائیه گفت: در جریان حضور مسئولان عالی قضایی در مناطق مختلف استان آذربایجان شرقی، با بیش از ۲۴۰ تن از مراجعه‌کنندگان به مراجع قضایی ملاقات حضوری ترتیب داده شد و بیش از هزار و ۳۶۰ درخواست کتبی واصل شد که البته بخشی از آن‌ها مرتبط با قوه قضائیه نیستند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *