×

قارتال ملی پوش شد؛
اخباری جایگزین بیرانوند در تیم ملی

 • کد خبر: 226867
 • 8 بهمن 1400
 • محمدرضا اخباری نیز از فهرست استندبای تیم ملی خارج شد و جای علیرضا بیرانوند را گرفت.
  اخباری جایگزین بیرانوند در تیم ملی
 • به گزارش نوبر خبر؛ در شرایطی که شایعات پیرامون ابتلای علیرضا بیرانوند به ویروس کرونا از ابتدای ورود او به اردو وجود داشت، سرانجام با دعوت از محمدرضا اخباری مشخص شد که تست کرونای گلر شماره یک تیم ملی هم مثبت شده است.

  محمدرضا اخباری که انتخاب چهارم اسکوچیچ برای خط دروازه محسوب می‌شود، در حالی تمرینات تراکتور را ترک خواهد کرد که از فردا باید در تمرین تیم ملی برای بازی با امارات شرکت کند و در کنار پیام نیازمند و امیر عابدزاده قرار بگیرد.

  این در حالی است که اخباری با ورود به اردوی تیم ملی، لیگ برتر خلیج فارس را صاحب سهمیه در بین گلرهای اصلی تیم ملی هم می‌کند. همچنین او تنها نماینده تراکتور در تیم ملی خواهد بود.

  فراخواندن محمدرضا اخباری از فهرست استندبای باعث شد تا این لیست رزرو تبدیل به فهرستی بی نظیر در این دوره شود چرا که از بین آن 4 بازیکن به اردو راه پیدا کردند و فقط زبیرنیک نفس و دانیال اسماعیلی‌فر در لیست آماده باش ماندند. همچنین فرشاد فرجی هم به اردو رسید.

  نکته جالب اینکه با خروج بیرانوند از لیست، حضور امیر عابدزاده در بازی با امارات هم تقریبا مسجل می‌شود و او فرصت این را دارد تا سومین بازی در مقدماتی جام جهانی را هم انجام دهد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *