×

آغاز آسفالت‌ریزی اساسی مسیر تندروی اتوبوس تبریز

 • کد خبر: 232329
 • 8 مهر 1402
 • به گزارش نوبر، سامان احمدزاده در گفتگو با شهریار اظهار کرد : عملیات آسفالت‌ریزی اساسی مسیر تندروی اتوبوس با پیش‌بینی چهار هزار تن آسفالت آغاز شده و تلاش داریم در حداقل زمان ممکن به پایان برسد. وی افزود: نقاط بحرانی مسیر تندروی اتوبوس توسط سازمان عمران شهرداری تبریز آسفالت‌تراشی شده و از هفت مهرماه نیز […]

  آغاز آسفالت‌ریزی اساسی مسیر تندروی اتوبوس تبریز
 • به گزارش نوبر، سامان احمدزاده در گفتگو با شهریار اظهار کرد : عملیات آسفالت‌ریزی اساسی مسیر تندروی اتوبوس با پیش‌بینی چهار هزار تن آسفالت آغاز شده و تلاش داریم در حداقل زمان ممکن به پایان برسد.
  وی افزود: نقاط بحرانی مسیر تندروی اتوبوس توسط سازمان عمران شهرداری تبریز آسفالت‌تراشی شده و از هفت مهرماه نیز آسفالت اساسی شروع شده است.
  احمدزاده هزینه اجرای این پروژه را ۶۰ میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: طبق نظرسنجی به عمل آمده از شهروندان، مسیر تندوری اتوبوسرانی یکی از مسیرهای اصلی تردد بین شهروندان است که روزانه صدها هزار نفر را جابجا می کند.
  معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز یادآور شد: تلاش داریم در اسرع وقت نسبت به تکمیل این پروژه اقدام کرده و ناوگان حمل و نقل عمومی در بخش اتوبوسرانی بدون وقفه به خدمات‌رسانی خود ادامه دهد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *