×

تراکتور 2- آلومینیوم 0
خطیبی دوباره با برد تبریز را ترک کرد

 • کد خبر: 226702
 • 14 آذر 1400
 • تراکتور اولین شکست خود با سرمربی جدیدش را متحمل شد.
  خطیبی دوباره با برد تبریز را ترک کرد
 • به گزارش نوبر خبر؛ تراکتور بعد از شروع ناامید کننده ای که با فیروز کریمی داشت، با زونیمیر سولدو به یک آرامش نسبی رسیده و طی سه بازی اخیر خود بدون دریافت گل، یک برد و دو مساوی کسب کرده بود. این تیم برای ورود به نیمه بالایی جدول نیاز به پیروزی در بازی امروز مقابل آلومینیوم داشت؛ تیمی که برخلاف تراکتور، شروع خوبی در لیگ برتر داشت پیش از بازی امروز با 13 امتیاز در مکان پنجم حضور داشت؛ اراکی ها در شرایطی که سرمربی شان چند ماه پیش روی نیمکت تراکتور بود، به دنبال تکرار برد فصل گذشته در تبریز مقابل این تیم بودند؛ اتفاقی که آنها را با صدرنشین های فعلی لیگ هم امتیاز می کرد.

  شاگردان خطیبی بازی را هجومی شروع کردند و در 20 دقیقه نخست چند موقعیت خوب را روی دروازه تراکتور ایجاد کردند؛ در سمت مقابل اما تک موقعیت تراکتور که طی آن شوت فتحی به تیر خورد، خطرناک ترین موقعیت شروع بازی بود. اراکی ها مزد بازی تهاجمی خود را بالاخره گرفته و در دقیقه 45 توسط شریفات دروازه تراکتور را باز کردند تا برنده راهی رختکن شوند.

  آلومینیوم در نیمه دوم هم هجومی شروع کرد و توانست در همان پنج دقیقه نخست گل دوم را هم توسط محمد امین اسدی بزند. در ادامه تراکتوری ها برای جبران گل های خورده تغییراتی در ترکیب شان انجام دادند اما خطرات آنها روی دروازه آلومینیوم منجر به گل نشد تا بازی با نتیجه دو بر صفر به سود تیم میهمان به پایان برسد. این اتفاق در حالی رخ داد که تراکتور فصل گذشته هم مغلوب آلومینیوم در تبریز شده بود. این تیم با برد امروز 16 امتیازی شده و بالاتر از استقلال و پرسپولیس و با امتیاز برابر با سپاهان و گل گهر به رده سوم جدول صعود کرد.

  شرح گلها:

  تراکتور 0- آلومینیوم 1 (اسماعیل شریفات 45): ارسال کرنر مصطفی احمدی در دهانه دروازه به اسماعیل شریفات رسید و این بازیکن کوتاه قامت بدون مزاحم و با ضربه سر گل اول را به ثمر رساند.

  تراکتور 0- آلومینیوم 2 (محمد امین اسدی 49): روی پاس نقی زاده، اسدی از سمت چپ وارد محوطه جریمه شد و با یک شوت از زاویه بسته دروازه تراکتور را باز کرد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *