×

بعد از مدت ها، امروز اتفاق می افتد؛
بازگشت محمدرضا زنوزی به ایران

 • کد خبر: 226262
 • 26 مهر 1400
 • مالک باشگاه تراکتور بعد از مدت ها امروز به ایران برمی گردد.
  بازگشت محمدرضا زنوزی به ایران
 • به گزارش نوبر خبر؛ در فاصله یک روز تا شروع رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران باشگاه تراکتور در تلاش است تا بتواند با حل کامل مشکلات نقل و انتقالاتی خود، قرارداد بازیکنان جدیدش را ثبت رسمی کند. برای پرداخت بدهی های سنگینی که بخش عمده آن پرداخت شده، همه نگاه ها به محمدرضا زنوزی بود؛ مالک باشگاه تراکتور طی هفته های اخیر موفق به پرداخت بدهی تراکتور به 4 بازیکن خارجی شد تا پنجره در آستانه باز شدن قرار بگیرد.

  بعد از پایان لیگ بیستم و اتفاقاتی که پس از افزایش اعتراضات هواداران رخ داد، محمدرضا زنوزی برخلاف ادعای مدیرعامل باشگاه، اعلام کرد که قصد ندارد تراکتور را واگذار کند و از همان روزها به هواداران وعده داد که بار دیگر تیم را به جایگاه قبلی برخواهد گرداند. هواداران تراکتور طبق همان وعده امیدوارند تا تیم شان بار دیگر با مالکیت زنوزی جان بگیرد. مالک تراکتور که طی هفته های اخیر بدهی هایش در ماشین سازی را هم پرداخت، قرار است امشب بعد از مدت ها به ایران سفر کند.

  زنوزی که علاوه بر ایران در کشور ترکیه هم فعالیت های اقتصادی عمده ای دارد و سال هاست در این کشور سکونت می کند، مدت زیادی بود که به ایران نیامده بود و همین موضوع حرف و حدیث های زیادی به وجود آورده بود. حال پس از پرداخت بدهی های سنگینی که ارقام شگفت انگیزی داشتند، پنجره تراکتور در آستانه باز شدن قرار دارد و به نظر می رسد که مالک باشگاه قصد دارد در این مقطع حساس با حضور در تبریز، تصمیماتی اساسی را برای آینده تراکتور اتخاذ کند.

  طی این چند وقت اخیر تصمیمات کلان باشگاه تراکتور همواره در دفتر استانبول زنوزی اتخاذ شده و اینک حضور او در تبریز می تواند اخبار زیادی را در آستانه شروع لیگ بیست و یکم به همراه داشته باشد؛ حل و فصل چند بدهی داخلی، باز شدن کامل پنجره، رسیدگی به وضعیت ورزشگاه شهید سلیمانی و تعیین تکلیف بسیاری از امورات باشگاه که در غیاب او بی نتیجه رها شده از مهمترین اقدامات زنوزی در این سفر خواهد بود.

  به احتمال زیاد محمدرضا زنوزی که مالک هواپیمایی آتا نیز هست با هواپیمای MD83 که جوان ترین هواپیمای ناوگان هوایی کشور هست پرواز خود را انجام دهد؛ پروازی که افتتاح کار این هواپیما در کشور خواهد بود.

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *