×

واکنش مدیر فوتبال تراکتور به جدایی گلر این تیم؛
حضور فرعباسی در ذوب آهن غیرقانونی است

 • کد خبر: 225984
 • 30 مرداد 1400
 • مدیر تیم فوتبال تراکتور پیوستن دروازه‌بان این تیم به ذوب‌آهن را غیرقانونی دانسته و از پیگیری این موضوع در مراجع قانونی خبر داد.
  حضور فرعباسی در ذوب آهن غیرقانونی است
 • به گزارش نوبر خبر؛ حبیب فرعباسی که هفته گذشته قرارداد خود را با باشگاه تراکتور به صورت یک طرفه فسخ کرده بود، امروز به صورت رسمی با باشگاه ذوب آهن قرارداد امضا کرد؛ قراردادی که به اعتقاد مدیر فوتبال باشگاه تراکتور غیرقانونی است. جالب اینجاست که تراکتوری ها در دقیقه ۹۰ بازی هفته پایانی خود مقابل سایپا فرعباسی را جایگزین اخباری کردند تا حضور او در طول فصل را به حدنصابی که در قرارداد تعیین شده بود برسانند.

  فرهاد صداقت در این خصوص گفت: فرعباسی تحت قرارداد باشگاه تراکتور است و حق و حقوق خود از بابت فصل گذشته را نیز دریافت کرده و با توجه به تعداد بازی‌های انجام شده، وی نمی‌تواند قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کند.

  وی با اشاره به جلسه هفته گذشته مدیرعامل باشگاه و سرمربی تیم تراکتور با فریبرز محمودزاده (مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ) در این رابطه، تاکید کرد: پیرو این جلسه درخواست فسخ یکطرفه قرارداد  آقای حبیب فرعباسی از سوی سازمان لیگ باطل شد و همان روز موضوع به این بازیکن و باشگاه‌ ذوب‌آهن ابلاغ شد که عقد قرارداد با فرعباسی غیر قانونی است. همچنین به او اعلام کردیم که باید در تمرینات شرکت کند اما امروز متوجه عقد قرارداد او با باشگاه ذوب‌آهن شدیم.

  مدیر تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: حبیب فرعباسی و باشگاه ذوب‌آهن خطای بزرگی را مرتکب شده‌اند و قطعا باشگاه تراکتور این موضوع را از مسیرهای قانونی پیگیری خواهد کرد تا حق و حقوق باشگاه در این زمینه ضایع نشود.

  این در حالی است که مهدی رمضانی مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن  در خصوص عقد قرارداد حبیب فرعباسی با این باشگاه به فارس گفت: قرارداد ما با فرعباسی مشکلی ندارد. برای جذب این دروازه‌بان منتظر پاسخ استعلام از کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال بودیم و پس از اینکه این کمیته اعلام کرد عقد قرارداد مشکلی ندارد، اقدام به انجام این کار کردیم.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *