×

نارضایتی مالی بیداد می کند؛
بحران بزرگ تراکتور در آستانه بازی سرنوشت ساز

 • کد خبر: 225578
 • 27 تیر 1400
 • تراکتور این روزها بعد از برد بحث برانگیز مقابل گل گهر، در حالی تمرینات خود را برای بازی با آلومینیوم اراک پشت سر می گذارند که حواشی جدیدی به سراغ این تیم آمده است.
  بحران بزرگ تراکتور در آستانه بازی سرنوشت ساز
 • به گزارش نوبر خبر؛ این ماجرا از عدم پرداخت مطالبات بازیکنان آغاز شد، آنها بعد از بازی با گل گهر از فیروز کریمی به دنبال جوابی برای دریافت مطالبات خود بودند که قول و قرار به روزهای آتی و پرداخت در همین هفته ای که گذشت، موکول شد و این بار هم باشگاه نتوانست قول های خود را عملی کند . تراکتور شب گذشته با فیروز کریمی تمریناتش را خیلی دیر شروع کرد، تمریناتی که در ابتدا توسط بازیکنان تحریم شد چرا که آنها خیال تمرین در سر نداشتند.

  بازیکنان تراکتور که شاکی از عدم دریافت مطالبات خود هستند و در حالی که تنها سه هفته به پایان لیگ باقی مانده حداکثر 45 درصد دریافتی داشته اند و به همین دلیل پس از آمدن فیروز کریمی اصلا خود را آماده تمرین نکردند و منتظر یک جواب از سرمربی تیم شان شدند. در عین حال آقا فیروز با آرام کردن بازیکنان و دعوت به تمرین برای بازی حساس و سرنوشت ساز با آلومینیوم قول داد که ظرف 24 ساعت و قبل از تمرین امروز یک جواب روشن و مشخص را از باشگاه برای دادن پرداختی ها داشته باشد. این قول کریمی با توجه به رابطه خوبی که با بازیکنان دارد مورد قبول آن ها قرار گرفت تا تمرین در دیرترین ساعت ممکن آغاز شود  اما قرار شد اگر تکلیف مشخص نشود، امروز تمرینی در کار نباشد.

  گویا بخشی از عصبانیت بازیکنان مربوط به برخی تفاوت هایی است که در این تیم به نسبت برخی رقبای کسب سهمیه به وجود آمده است. تفاوت هایی که یکی از آنها به پاداش ها بر می گردد که مثلا برای پیروزی مقابل یکی از حریفان باشگاه برای هر نفر 1.5 میلیون تومان در نظر گرفته بود در حالی که تیم مقابل طبق ادعای بازیکنان تراکتور برای شکست تیم تبریزی 30 میلیون تومان پاداش می‌داد.در کنار این بحث، درصد

  پرداختی که گفته می شود قرار است تنها 5 درصد باشد به هیچ وجه به مذاق شاگردان کریمی خوش نیامده است و از این تصمیم گیری کاملا شاکی هستند. طبق ادعای بازیکنان، آن ها 45 درصد و حتی برخی کمتر گرفته اند اما در قراردادهای شان رقمی به عنوان جریمه وجود دارد که اگر آن را باشگاه در صورت نگرفتن سهمیه اعمال کند مدیران تراکتور به راحتی رقم پرداختی را  به 65 تا 70 درصد می رسانند و به این ترتیب آنها نمی‌توانند اگر بخواهند قرارداد خود را فسخ کنند.

  در نهایت باید گفت همه این عوامل باعث شده تا در آستانه بازی مهم و سرنوشت ساز تراکتور مقابل آلومینیوم که برد در آن حکم نزدیک تر شدن تبریزی ها به سهمیه آسیایی را دارد، فیروز کریمی در یک چالش دشوار قرار بگیرد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *