×

فیروز کریمی:
رقیب ما هم دندان گرد و قدرتمند بود

 • کد خبر: 222394
 • 20 تیر 1400
 • سرمربی تراکتور معتقد است نمایش خوبی مقابل گل‌گهر داشتند و با برنامه کار کردند.
  رقیب ما هم دندان گرد و قدرتمند بود
 • به گزارش نوبر خبر؛ فیروز کریمی در نشست خبری پس از دیدار با گل‌گهر اظهار کرد: قول داده بودم که روز به روز بهتر شویم؛ من نمی‌گویم روز به روز بهتر شدن یعنی اینکه برد بیاوریم. اگر شما این مسابقه را با تیم انتهای جدولی ذوب‌آهن مقایسه کنید، فکر می‌کنم هر بیننده‌ای تایید خواهد کرد که تغییرات مثبتی در تیم اتفاق افتاده است.

  او ادامه داد: با بضاعت تیم و اینکه گل‌گهر یک تیم پُرمهره است، نمایش خوبی داشتیم. در یکی، دو صحنه در صورت دقت می‌توانستیم گلزنی کنیم ولی فوتبال است و اگر قرار باشد هر موقعیتی گل بشود، دیگر اسمش فوتبال نیست.

  مربی تراکتور اضافه کرد: بچه‌های ما جانانه تلاش کردند و از جان مایه گذاشتند. تحت یک شرایط ایده‌آل بازی را شروع کردیم و ادامه دادیم و در یک وضعیت فوق‌العاده ایده‌آل بازی را به پایان رساندیم که جای تشکر از بازیکنان دارد.

  کریمی تصریح کرد: رقیب ما هم دندان گرد و قدرتمند بود. خدا را شکر برنده شدیم. بازیکنان تلاش زیادی کردند و همان اندازه که ما در کوچینگ تیم سهیم هستیم، حاج رسول خطیبی نیز در این برد سهیم هستند و این پیروزی ماحصل زحمات ایشان است. هنوز از تعلیماتی که آقای خطیبی داده را استفاده می‌کنیم. طبیعی است در زمانی که در کنار حاج رسول بودم، خودمان هم در کنارش تلاش کردیم و خدا را شکر شرایطی به وجود آمد که امیدوار به آینده شده‌ایم.

  او یادآور شد: شما دیدید؛ همان دو، سه صحنه‌ای که می‌توانست منجر به گل بشود، در برخی از مواقع ۵ نفره در ضد حملات شرکت می‌کردیم و خیلی از مواقع ۵ بر ۵ می‌شدیم و حتی یک بار ۵ بر ۴ شدیم، اما استفاده نکردیم. تحمل بار دفاعی ما بالا است و می‌توانستیم در سه بازی اخیر هیچ گلی نخوریم. وقتی این تحمل را داریم و سیستم دفاعی ما خیلی منظم و متمرکز است، با توجه به وجود بازیکنانی مثل عباس‌زاده، پیمان بابایی، نریمان‌جهان و استفاده از تیکدری و فخرالدینی، باید جمع بازی کنیم ولی در طول مسابقه هیچ‌وقت ندیدید که آنها با دروازه‌بان ما تک به تک بشوند یا گلر ما شیرجه برود. آنها حملات طبیعی داشتند و ضربات سر مُرده می‌زدند و آن خاصیت دفاع کردن ما بود.

  سرمربی تراکتور یادآور شد: سیستم دفاعی خودمان را طوری طراحی کرده‌ایم که تحمل بار دفاعی آنها بالاتر برود و پس از این وقفه لیگ هم برنامه ویژه‌ای هم داریم. به اتفاق همه اعضای تیم، این برد را به همه هواداران خوب تیم که از حضور در ورزشگاه محروم هستند، تقدیم می‌کنیم. دعای خیر آنها همراه ما بود و اگر این زمان به گل می‌رسیم، باید بگوییم دعای خیر پشت سر تیم است. من، کادر فنی تیم، بازیکنانم به اضافه حاج رسول خطیبی، این برد را به تماشاگران تراکتور تقدیم می‌کنیم و امیدوارم این مسابقه مورد قبول آنها باشد. سعی می‌کنیم در بازی بعد فوتبال بهتری ارائه دهیم.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *