×

پیکان 1-1 تراکتور
تکرار تساوی در تقابل تارتار – خطیبی

 • کد خبر: 174197
 • 19 اردیبهشت 1400
 • دیدار تیم های پیکان و تراکتور با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید تا دو از رتبه های خود در جدول تکان نخورند.
  تکرار تساوی در تقابل تارتار – خطیبی
 • به گزارش نوبر خبر؛ تیم تراکتور بعد از اینکه موفق شد با کسب رتبه دوم گروه B لیگ قهرمانان آسیا به دور یک هشتم نهایی صعود کند، امشب اولین بازی خود را در بازگشت از این رقابت ها مقابل پیکان انجام داد. پیکان در حالی امشب میزبان تراکتور بود که در سال ۱۴۰۰ طعم برد را نچشیده و آخرین برد این تیم مربوط به روزهای پایانی اسفند ماه سال ۱۳۹۹ می شد. این تیم که هفته گذشته مقابل آلومینیوم به تساوی یک بر یک دست یافت با ۲۶ امتیاز از ۲۱ بازی نهم بود و می توانست با کسب پیروزی، دو پله در جدول صعود کند اما بازهم در کسب برد ناکام بود و به نتیجه مساوی یک بر یک مقابل تراکتوری که می توانست با کسب برد جای مس را در رتبه هفتم بگیرد رضایت داد. با این نتیجه تراکتور و پیکان به ترتیب با ۲۸ و ۲۷ امتیاز از رتبه های هشتم و نهم تکان نخوردند.

  شرح بازی:

  نیمه اول: با وجود اینکه پیکان بازی را تهاجمی تر از تراکتور آغاز کرد اما این شاگردان رسول خطیبی بودند که توانستند در دقیقه دهم بازی با گل مهدی تیکدری که روی پاس سامان نریمان جهان به ثمر رسید دروازه میزبان را باز کنند. در ادامه پیکان تلاش خود را برای جبران گل خورده بیشتر کرد و شاهد یک بازی پر افت و خیز در ۱۵ دقیقه دوم نیمه اول بودیم که البته گلی به دنبال نداشت. در یک ربع پایانی نیمه اول شاهد افت فاحش بازی دو تیم بودیم به گونه ای که هیچ موقعیت خطرناکی را روی دروازه ها شاهد نبودیم و کار با همان نتیجه یک بر صفر به سود تراکتور به پایان رسید.

  نیمه دوم: پیکان که در نیمه اول از باز کردن دروازه تراکتور باز مانده بود به مانند نیمه اول، شروع بهتری نسبت به تراکتور داشت و موفق شد خیلی زود به گل برسد. محمد امین درویشی در دقیقه ۵۲ با گلزنی خود، بازی را به تساوی کشاند. بعد از این گل شاهد ایجاد تغییرات متعدد در ترکیب دو تیم بودیم. با وجود این تغییرات دو تیم در به ثمر رساندن گل دوم توفیقی نداشتند و در حالی که نیمه دوم از نظر تعداد موقعیت های گل هیچ شباهت به نیمه اول نداشت، تقابل پیکان و تراکتور با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *