×

ماشین سازی 2-2 سایپا
یک تساوی بحث برانگیز!

 • کد خبر: 174194
 • 18 اردیبهشت 1400
 • شاگردان اکبرپور در لحظات پایانی شکست مقابل سایپا را با تساوی عوض کردند تا نتیجه دلخواه دیگر گزینه‌های سقوط رقم بخورد.
  یک تساوی بحث برانگیز!
 • به گزارش نوبر خبر؛ ماشین‌سازی و سایپا که دو گزینه سقوط از لیگ برتر هستند، امشب در دیداری ۶ امتیازی در تبریز مقابل هم قرار گرفتند که پیروزی در این دیدار می‌توانست برای آنها ارزشمند باشد و امیدهایشان به بقا را بیشتر کند، اما نارنجی پوشان با وجود اینکه با یک گل عقب افتادند، اما با زدن دو گل نتیجه را عوض کردند و در آستانه برتری قرار داشتند که منصور باقری با حرکت انفرادی و شوت زمینی در دقیقه ۸۸ کار را به تساوی کشید تا اجازه ندهد فراز کمالوند در شروع کارش با سایپا صاحب برتری شود و از سوی دیگر نتیجه‌ای وفق مراد تیم‌هایی همچون نساجی مازندران، ذوب‌آهن و … رقم بخورد.

  شرح گل ها:

  ماشین سازی ۱ – سایپا ۰ (مهدی رستمی ۳): محمد ابراهیمی با پاس اسدی که کرنر را کوتاه شروع کرد، یک سانتر خطرناک را از سمت چپ روانه دروازه حریف کرد که توپ پس از برخورد به سر یکی از بازیکنان مقابل پای مهدی رستمی قرار گرفت و این بازیکن با ضربه این دقیق دروازه سایپا را باز کرد.

  ماشین سازی ۱ – سایپا ۱ (محمد امین اسدی – گل به خودی ۲۸): ارسال کرنر خطرناک ابوالفضل جلالی که با ارتفاع کم به مدافعان ماشین سازی برخورد کرد پس از اینکه روی خط دروازه برخوردی جزئی به حبیب گردانی در تیر اول داشت وارد دروازه ماشین سازی شد.

  ماشین سازی ۱- ۲ سایپا (مجید علیاری ۶۵): پاس در عمق زیبای امیرحسین حسین زاده با اشتباه رستمی به مجید علیاری رسید و این بازیکن در موقعیت تک به تک دروازه ماشین سازی را باز کرد.

  ماشین سازی ۲ – سایپا ۲ (منصور باقری ۸۷): منصور باقری پشت محوطه جریمه توپ را در اختیار گرفته و با یک حرکت انفجاری دو مدافع سایپا را از پیش رو برداشته و با یک شوت زیبا دروازه منادی را باز کرد.

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *