×

نقل و انتقالات؛
یک بازیکن دیگر از تراکتور جدا شد

 • کد خبر: 226035
 • 8 شهریور 1400
 • مدافع تیم تراکتور با عقد قراردادی دو ساله به تیم آلومینیوم اراک پیوست.
  یک بازیکن دیگر از تراکتور جدا شد
 • به گزارش نوبر خبر؛ میلاد فخرالدینی، یکی از بازیکنانی بود که طی روزهای اخیر خبرهای ضد و نقیض بسیاری در خصوص ادامه حضورش در تراکتور به گوش می رسید؛ حتی برخی منابع از توافق او با مدیریت باشگاه خبر می دادند اما غیبت این بازیکن در تمرینات باعث شد تا موضوع جدایی او جدی شود.

  فخرالدینی در زمستان سال 1398 و زمانی که هدایت تراکتور به عهده ساکت الهامی بود از ذوب آهن جدا و با قراردادی یک و نیم ساله به عضویت تیم تبریزی در آمد.

  در پایان لیگ بیستم، قرارداد فخرالدینی با تراکتور هم به پایان رسید و این بازیکن پس از اینکه نتوانست با مدیران این باشگاه به توافقات لازم برای تمدید قرارداد برسد، به بررسی پیشنهادات دیگر خود پرداخت.

  دقایقی پیش توافق نهایی بین باشگاه آلومینیوم اراک و میلاد فخرالدینی صورت پذیرفت و این بازیکن با قراردادی دو ساله به جمع شاگردان رسول خطیبی پیوست؛ او پیش از این سابقه بازی در تیم هایی چون استقلال، مس کرمان، نفت تهران و مس کرمان را هم داشته است.

  این انتقال در حالی صورت گرفت که کمالوند شب گذشته از علاقه خود برای حضور فخرالدینی در تیمش صحبت کرده و گفته بود: میلاد فخرالدینی که طی روزهای اخیر مذاکرات زیادی با باشگاه تراکتور داشت برای ادامه همکاری با این باشگاه به توافق نرسیده است.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *