×

تراکتور 1- گل‌گهر 0
چه گلی در چه دقیقه‌ای!

 • کد خبر: 222391
 • 19 تیر 1400
 • تراکتور و گل گهر امشب در دیداری حساس برای حضور در کورس سهمیه به مصاف هم رفتند که این دیدار با برد دراماتیک تراکتور همراه بود.
  چه گلی در چه دقیقه‌ای!
 • به گزارش نوبر خبر؛ تیم تراکتور بعد از استعفای رسول خطیبی و حضور فیروز کریمی در گام اول با یک گل ذوب آهن را در تبریز شکست داد اما دیدار دوم خود را با شکست دو بریک مقابل استقلال پشت سر گذاشت؛ این تیم در پایان هفته بیست و ششم با ۳۶ امتیاز در رتبه هشتم جدول رده بندی حضور داشت و امروز در دیداری حساس  به مصاف گل گهر سیرجان رفت؛ تیمی که هفته گذشته بعد از سه شکست متوالی موفق شد آلومینیوم اراک را دو بر یک شکست دهد. شاگردان امیر قلعه نویی با ۳۸ امتیاز در مکان چهارم حضور داشتند و رقابت بسیار حساسی مقابل تراکتور برای کسب پیروزی داشتند؛ رقابتی برای بقا در کورس کسب سهمیه.

  این رقابت تا ثانیه های پایانی گلی به همراه نداشت اما در ششمین دقیقه از وقت های اضافه، محمد عباس زاده دروازه گل گهر را باز کرد تا تراکتور به یک برد رویایی دست یابد. بعد از پایان این بازی شاهد جنجالی شدید بودیم؛ جنجالی که بخاطر گل تراکتور پس از تمام شدن وقت های اضافه به وجود آمد و باعث شد بارانی از کارت زرد و قرمز را شاهد باشیم.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *