×

چمنیان: محکوم به برد هستیم

 • کد خبر: 170746
 • 10 بهمن 1399
 • مربی تیم فوتبال تراکتور این تیم را محکوم به برد در دیدار مقابل آلومینیوم اراک دانست.
  چمنیان: محکوم به برد هستیم
 • به گزارش نوبر خبر؛ عباس چمنیان در نشست خبری پیش از بازی مقابل آلومینیوم اراک، اظهار داشت: در ابتدا در هفته‌های پایانی نیم‌فصل اول هستیم و همه تیم‌ها به دنبال کسب امتیازات و ذخیره آن برای نیم‌فصل دوم هستند. مثل همه بازی‌ها، مقابل آلومینیوم هم بازی سختی در پیش داریم.

  وی افزود: امسال همه بازی‌ها سخت هستند، چون همه تیم‌ها از کیفیت بالایی برخوردارند. نتایج رقم خورده در مسابقات هم ناشی از این فشردگی است. تراکتور یکی از تیم‌های بزرگ لیگ محسوب می‌شود و همه تیم‌ها باانگیزه مضاعف مقابل ما به میدان می‌آیند.

  مربی تیم فوتبال تراکتور در ادامه خاطرنشان کرد: ذهنیت برنده و پیروزی طلبی بازیکنان و انگیزه آنها به ما کمک می‌کند که خوب بازی کنیم. در طول هفته تمرینات خوبی داشتیم و فکر می‌کنم بتوانیم بازی جذابی را به نمایش بگذاریم و حداکثر امتیاز را از این دیدار به دست بیاوریم. امیدوارم در این سه بازی پایانی تا نیم‌فصل حداکثر امتیاز کسب کنیم.

  چمنیان در ادامه یادآور شد: برخورداری از بازیکنان جوان و باتجربه که کمتر تیمی چنین بازیکنانی دارد، دست ما را برای تغییرات باز گذاشته است. بازیکنان خوبی برای لحظات سخت در اختیار داریم که می‌توانیم از آنها استفاده کنیم. بازیکنان از نظر ذهنی و هماهنگی تیمی به شرایط مطلوبی دست پیدا کرده‌اند.

  وی در پاسخ به این سؤال که «آیا برای دیدار مقابل آلومینیوم محروم و مصدوم دارید یا خیر؟»، گفت: وفا هخامنش چهار کارته است و نمی‌تواند در این دیدار به دلیل محرومیت به میدان برود. خوشبختانه بازیکن مصدوم هم نداریم. همچنین سعید مهری با یک محرومیت ناخواسته مواجه شده، چون او کاری انجام نداده است. امیدواریم کمیته انضباطی با بررسی مستندات ارائه شده، زودتر اجازه بازگشت او را به میدان‌ها بدهد.

  مربی تیم تراکتور در پایان گفت: از پنج بازی که به پیروزی رسیدیم، چهار بازی بیرون از خانه بوده است. برای این بازی انگیزه زیادی داریم تا از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و در خانه حداکثر امتیاز را به دست بیاوریم، چون محکوم به برد هستیم.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *