×

پیروزی حقوقی استقلال بر ماشین سازی

 • کد خبر: 170049
 • 20 دی 1399
 • حکم محرومیت بابک مرادی باطل شد و این بازیکن مشکلی برای همراهی تیمش نخواهد داشت.
  پیروزی حقوقی استقلال بر ماشین سازی
 • به گزارش نوبر خبر؛ پس از اعتراض باشگاه استقلال و بابک مرادی هافبک این تیم به حکم محرومیت چهار ماهه این بازیکن که از سوی کمیته تعیین وضعیت صورت گرفت، کمیته استیناف رای به ابطال این رای داد.

  بابک مرادی که در نقل و انتقالات زمستانی از تیم ماشین سازی به استقلال پیوست، پس از ثبت قرارداد با این تیم، با شکایت باشگاه سابقش مواجه شد و در نهایت و پس از کش و قوس فراوان، کمیته تعیین وضعیت رای به محرومیت ۴ ماهه مرادی داد.

  اما این رای با اعتراض استقلالی ها و مرادی مواجه شد و آنها مدعی بودند مدارکی در دست دارند که این بازیکن کمتر از ۶۰ درصد از قراردادش را از باشگاه ماشین سازی دریافت کرده و مشکلی برای فسخ قرارداد با تبریزی ها و حضور در تهران نداشته است.

  در نهایت با اعتراض باشگاه استقلال و طرح شکایت در کمیته استیناف، این کمیته پس از بررسی مدارک مرادی و آبی پوشان، رأی به ابطال حکم قبلی داد تا مرادی مشکلی برای همراهی تیمش در ادامه راه نداشته باشد.

  بابک مرادی در دیدار هفته دوم مقابل فولاد برای دقایقی به میدان رفت اما پس از آن، با حکمی که در روز بازی استقلال و صنعت نفت از سوی کمیته تعیین وضعیت صادر شد، به مدت ۴ ماه از حضور در میادین محروم شد. مرادی حالا و پس از پشت سر گذاشتن یک ماه از محرومیتش، می تواند برای استقلال به میدان برود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *