×

پیام استاندار آذربایجان شرقی در محکومیت جنایات صهیونیست های غاصب در غزه

 • کد خبر: 233176
 • 26 مهر 1402
 • در این پیام آمده است: جنایات صهیونیست ها در فلسطین اشغالی بار دیگر ماهیت پلید و ضد انسانی آنان و حامیان شان را برای جهانیان به نمایش گذاشت. بمباران بیمارستان المعمدانی توسط صهیونیست های اشغالگر، نمایش چندباره سبعیت و خوی حیوانی آنان و حامیان شان بوده و استانداردهای دوگانه آنان را در مواجهه با مقوله […]

  پیام استاندار آذربایجان شرقی در محکومیت جنایات صهیونیست های غاصب در غزه
 • در این پیام آمده است: جنایات صهیونیست ها در فلسطین اشغالی بار دیگر ماهیت پلید و ضد انسانی آنان و حامیان شان را برای جهانیان به نمایش گذاشت.

  بمباران بیمارستان المعمدانی توسط صهیونیست های اشغالگر، نمایش چندباره سبعیت و خوی حیوانی آنان و حامیان شان بوده و استانداردهای دوگانه آنان را در مواجهه با مقوله حقوق بشر به شکلی آشکار به جهانیان نشان داد.

  عمق فجایع ضد بشری صهیونیست ها و هم پیمانان شان به اندازه ای است که امروز در هیچ جای جهان، کشوری را نمی توان یافت که مردمش علیه جنایات و وحشی‌گری های صهیونیست های غاصب راهپیمایی اعتراض آمیز  برگزار نکنند.

  اینجانب ضمن محکوم کردن جنایات صهیونیست های خونخوار در فلسطین عزیز، اعلام عزای عمومی به این مناسبت در کشور عزیزمان را گامی در راستای تلاش برای همدردی و همراهی عملی با مردم مظلوم غزه می دانم و معتقدم که صهیونیست ها در آتش خشم فلسطینیان و امت اسلامی فرو خواهند شد غلطید.

  از این رو، انتظار می رود که همه ملت های آزاده و مستقل جهان نیز  به تبعیت از حمایت ایران اسلامی از مظلومان جهان و در راس آنها فلسطین عزیز، ضمن محکوم کردن جنایات صهیونیست های غاصب، اقدامات عملی برای متوقف کردن آن بردارند.

  بدون شک ناتوانی و زبونی رژیم غاصب صهیونیستی در مقابله با جبهه مقاومت و روی آوردن آن به کشتار مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین با ابزار آلات جنگی، صفحه دیگری بر کتاب قطور جنایات، سبعیت و‌ وحشیگری صهیونیست ها خواهد افزود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *