×

تراکتور 1-1 صنعت نفت
پنالتی دیرهنگام، شادی را شست و برد!

 • کد خبر: 174281
 • 24 اردیبهشت 1400
 • تقابل تیم های تراکتور و صنعت نفت آبادان با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.
  پنالتی دیرهنگام، شادی را شست و برد!
 • به گزارش نوبر خبر؛ تیم تراکتور بعد از نمایش خوبی که در لیگ قهرمانان آسیا داشت و منجر به صعود این تیم به مرحله یک هشتم نهایی شد، به لیگ برتر بازگشت و در اولین گام مقابل پیکان به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت؛ این تیم در که با ۲۸ امتیاز در مکان هفتم جدول رده بندی لیگ برتر حضور داشت برای جا نماندن از کورس مدعیان به دنبال کسب پیروزی در بازی امروز مقابل صنعت نفت آبادان داشت؛ حریفی که در با ۲۵ امتیاز یازدهم بود و حدود چهار ماه از آخرین پیروزی اش در لیگ برتر می گذشت. این دیدار در نیمه اول گلی در پی نداشت اما در نیمه دوم محمد قادری در نقش تعویضی طلایی خطیبی دروازه نفت را باز کرد؛ این گل در دقایق پایانی توسط طالب ریکانی و از روی ضربه پنالتی که زبیدی، تعویض طلایی نفت گرفت، جبران شده و بازی با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

  نیمه اول:

  با توجه به شرایط دو تیم، آغاز کم افت و خیز قابل پیش بینی ای را شاهد بودیم. تراکتور و صنعت نفت در ۱۵ دقیقه ابتدایی به ارزیابی یکدیگر در زمین پرداختند و موقعیت آنچنانی را روی دروازه ها شاهد نبودیم. در ۱۵ دقیقه دوم نیمه اول، تراکتور کمی بر بازی مسلط تر شد و دو موقعیت هم روی دروازه نفت ایجاد کرد که از شدت و دقت کافی برای تبدیل شدن به گل برخوردار نبود. در حالی که دقایق پایانی بازی به کم افت و خیزترین شکل ممکن در حال سپری شدن بود، مهدی تیکدری یک موقعیت بسیار خطرناک را روی دروازه حریف خلق کرد که ضربه او با اختلافی اندک راهی اوت شد تا دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

  نیمه دوم:

  شاگردان رسول خطیبی نیمه دوم را تهاجمی آغاز کردند و با ایجاد چند موقعیت در همان ابتدای نیمه دوم نشان دادند که سعی در به گل رسیدن دارند. در حالی که می رفت فشار اولیه تراکتور فروکش کند، محمد قادری، یار تعویضی سرخ پوشان در آغاز نیمه، دروازه نفت را باز کرد. بعد از این گل، تراکتور به حملات خود ادامه داد اما صنعت نفت با ایجاد چند تغییر در ترکیب خود روند بازی را تغییر داد؛ تلاش شاگردان پورموسوی برای باز کردن دروازه تراکتور حاصلی در پی  نداشت و در حالی که می رفت بازی با همین یک گل به پایان برسد، نفت روی پنالتی که زبیدی، یار تعویضی خود به دست آورد، توسط طالب ریکانی دروازه تراکتور را باز کرده و بازی را به تساوی کشاند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *