×

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی: ما تحت حملات شدید قرار داریم

 • کد خبر: 232673
 • 15 مهر 1402
 • به گزارش نوبر و به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی، صبح امروز (شنبه)، بعد از حملات ترکیبی نیروهای جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) بیانیه صادر کرد. براساس گزارش شبکه «الجزیره»، وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد: «اسرائیل تحت حمله قرار دارد و حماس در عملیاتی تروریستی به آن […]

  وزارت خارجه رژیم صهیونیستی: ما تحت حملات شدید قرار داریم
 • به گزارش نوبر و به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی، صبح امروز (شنبه)، بعد از حملات ترکیبی نیروهای جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) بیانیه صادر کرد.

  براساس گزارش شبکه «الجزیره»، وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد: «اسرائیل تحت حمله قرار دارد و حماس در عملیاتی تروریستی به آن نفوذ کرده است. ما هر چه بتوانیم برای محافظت از خودمان انجام می‌دهیم».

  نیروهای مقاومت فلسطین، صبح امروز، در عملیاتی غافلگیرانه اراضی اشغالی از جمله تل‌آویو، اشدود را با صدها موشک و راکت هدف حمله قرار دادند.

  همزمان با این حمله، رزمندگان حماس به شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه نفوذ کردند و چند نظامی صهیونیست را اسیر کردند و مناطقی را تحت کنترل خود درآوردند.

  به دنبال این عملیات همچنین دیگر گروه‌های مقاومت حمایت کامل خود را از حماس اعلام کردند و خبر دادند شانه‌به‌شانه رزمندگان حماس خواهند جنگید.

  کانال ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی خبر داد شمار افرادی که در شهرک‌های اطراف غزه به هلاکت رسیده‌اند، بسیار زیاد است.

  بیمارستان «سوروکا» در جنوب فلسطین اشغالی اعلام کرد حدود ۸۰ مجروح به بیمارستان منتقل شده‌اند که وضعیت برخی از آن‌ها بسیار خطرناک است.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *