×

واکنش ارتش به جنایات رژیم صهیونیستی

 • کد خبر: 233205
 • 26 مهر 1402
 • به گزارش نوبر، ارتش جمهوری اسلامی ایران در واکنش به جنایت غیرانسانی و ددمنشانه رژیم کودک کش صهیونیستی علیه مردم مظلوم و داغ دیده فلسطین، ضمن تسلیت شهادت صدها نفر از جمله کادر درمان، کودکان و زنان بی‌پناه که در جنایت فجیع حمله به بیمارستان المعمدانی به شهادت رسیدند در بیانیه‌ای اعلام کرد: بسم‌الله الرحمن […]

  واکنش ارتش به جنایات رژیم صهیونیستی
 • به گزارش نوبر، ارتش جمهوری اسلامی ایران در واکنش به جنایت غیرانسانی و ددمنشانه رژیم کودک کش صهیونیستی علیه مردم مظلوم و داغ دیده فلسطین، ضمن تسلیت شهادت صدها نفر از جمله کادر درمان، کودکان و زنان بی‌پناه که در جنایت فجیع حمله به بیمارستان المعمدانی به شهادت رسیدند در بیانیه‌ای اعلام کرد:
  بسم‌الله الرحمن الرحیم
  وَمَا لَکُمْ لَا تُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ وَالْمُسْتَضْعَفِینَ مِنَ الرِّجَالِ وَالنِّسَاءِ وَالْوِلْدَانِ الَّذِینَ یَقُولُونَ رَبَّنَا أَخْرِجْنَا مِنْ هَٰذِهِ الْقَرْیَهِ الظَّالِمِ أَهْلُهَا وَاجْعَلْ لَنَا مِنْ لَدُنْکَ وَلِیًّا وَاجْعَلْ لَنَا مِنْ لَدُنْکَ نَصِیرًا (نساء ۷۵)
  ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﭼﻪ ﺷﺪﻩ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﺧﺪﺍ ﻭ [ﺭﻫﺎیی] ﻣﺮﺩﺍﻥ ﻭ ﺯﻧﺎﻥ ﻭ ﻛﻮﺩﻛﺎﻥ مستضعفی ﻛﻪ ﺳﺘﻤﻜﺎﺭﺍﻥ ﻫﺮ ﮔﻮﻧﻪ ﺭﺍﻩ ﭼﺎﺭﻩ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺁﻧﺎﻥ ﺑﺴﺘﻪ ﺍﻧﺪ ﻧﻤﻰﺟﻨﮕﻴﺪ؟ ﺁﻥ ﻣﺴﺘﻀﻌﻔﺎنی ﻛﻪ ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﻣﻰﮔﻮﻳﻨﺪ: ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺍ! ﻣﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺷﻬﺮی ﻛﻪ ﺍﻫﻠﺶ ﺳﺘﻤﻜﺎﺭﻧﺪ، ﺑﻴﺮﻭﻥ ﺑﺒﺮ ﻭ ﺍﺯ ﺳﻮی ﺧﻮﺩ، ﺳﺮﭘﺮستی ﺑﺮﺍی ﻣﺎ ﺑﮕﻤﺎﺭ ﻭ ﺍﺯ ﺟﺎﻧﺐ ﺧﻮﺩ ﺑﺮﺍی ﻣﺎ ﻳﺎﻭﺭی ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻩ.
  بار دیگر جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی در به خاک و خون کشیدن صدها نفر از مردم مظلوم فلسطین به خصوص زنان و کودکان بی‌دفاع و پناه آورده به بیمارستان المعمدانی غزه، وجدان‌های بیدار را برای خاتمه دادن به عمر رژیم سفّاک صهیونیستی برانگیخته است.
  این جنایت مانند جنایت‌های مکرر این رژیم خونخوار و کودک‌کش در سکوت خفت بار و شرم آور قدرت‌های مستکبر دنیا و مدعیان دروغین حقوق بشر در حالی رخ می‌دهد که مردم فلسطین ۷۵ سال است از حداقل حقوق خود محروم شده اند.
  زمان آن است که حامیان رژیم اشغالگر قدس به خود آمده و به جهانیان پاسخ دهند که این کودکان به کدامین گناه کشته شدند؟
  ارتش جمهوری اسلامی ایران همگام با همه آزادگان جهان و همنوا با مردم مظلوم و داغ دیده فلسطین این نسل کشی و جنایت غیر انسانی و ددمنشانه را محکوم کرده، از آحاد مردم می‌خواهد با شرکت در راهپیمایی‌ها فریاد مظلومان را به گوش جهانیان برسانند. آحاد کارکنان ارتش و خانواده آنها نیز همانند میلیون‌ها مسلمان حق طلب جهان قلبشان برای پاسخگویی مقتدرانه به این جنایات می‌تپد و برای محاکمه جنایتکاران لحظه شماری می‌کنند.
  جنایات صهیونیست‌ها در غزه در حالی وارد دوازدهمین روز خود شده که دیشب یک نمونه دیگر از حقوق بشر صهیونیستی با بمباران وحشیانه بیمارستان المعمدانی غزه و به خاک و خون کشیده شدن مجروحان بستری و مردم پناه برده به آنجا دوباره به نمایش درآمد، جنایتی که کشورهای غربی همچون آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان با تمام توان از اسراییل حمایت کردند.
  اشغالگران صهیونیست سه شنبه در اقدامی جنایتکارانه با بمباران بیمارستان المعمدانی غزه بیش از ۵۰۰ فلسطینی را به شهادت رساندند.
  شمار شهدای غزه از آغاز نبرد طوفان الاقصی تا این لحظه به سه هزار و ۳۰۰ نفر رسیده است.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *