×

همایش بین المللی سرمایه گذاری تبریز ۲۰۲۳ برای نیم قرن آینده موثر خواهد بود

 • کد خبر: 228753
 • 4 تیر 1402
 • به گزارش نوبر، یعقوب هوشیار در جلسه شورای عالی سرمایه گذاری تبریز اظهار کرد: نگاه ما به همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری تبریز ۲۰۲۳ صرفا اقتصادی نیست چرا که این همایش در حوزه های مختلف، منجر به رشد قابل توجه و جهش در مسیر توسعه مدیریت شهری خواهد شد. وی با بیان اینکه […]

  همایش بین المللی سرمایه گذاری تبریز ۲۰۲۳ برای نیم قرن آینده موثر خواهد بود
 • به گزارش نوبر، یعقوب هوشیار در جلسه شورای عالی سرمایه گذاری تبریز اظهار کرد: نگاه ما به همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری تبریز ۲۰۲۳ صرفا اقتصادی نیست چرا که این همایش در حوزه های مختلف، منجر به رشد قابل توجه و جهش در مسیر توسعه مدیریت شهری خواهد شد.

  وی با بیان اینکه حجم کاری زیادی در خصوص همایش وجود دارد و باید در مدت زمان باقیمانده، برنامه ریزی ها و اقدامات شتاب گیرد، تصریح کرد: تمامی تلاش مدیریت شهری برگزاری باشکوه این همایش در شان و منزلت شهر تبریز است.

  شهردار تبریز با اشاره به اینکه این همایش با حضور میهمانان و سرمایه گذاران خارجی و داخلی برگزار می شود افزود: تمرکز مدیریت شهری در خصوص این همایش جذب حداکثری سرمایه گذاری ایرانیان خارج‌ از کشور است.

  وی خاطرنشان کرد: تبریز ظرفیت های سرمایه گذاری متعددی دارد و مدیران ملزم اند به فراخور حوزه کاری خود، بسته های سرمایه گذاری را با دقت هرچه تمام تدوین و ارائه کنند.

  هوشیار در ارتباط با اسپانسرهای همایش، خاطر نشان کرد: مذاکراتی با یکی از بانک های مطرح کشور انجام شده تا در برگزاری این همایش بین المللی مشارکت داشته باشد.

  وی اظهار کرد: نمایشگاه و غرفه هایی نیز همزمان با برگزاری همایش بر پا می شود تا برندهای معروف تبریز در حوزه های مختلفی همچون فرش و کفش، صنایع غذایی و… به میهمانان معرفی شود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *