×

با استعفای کمالوند موافقت شد؛
معرفی سرمربی جدید تراکتور تا ۴۸ ساعت بعد

 • کد خبر: 226091
 • 18 شهریور 1400
 • باشگاه تراکتور اعلام کرد که با جدایی فراز کمالوند موافقت کرده است.
  معرفی سرمربی جدید تراکتور تا ۴۸ ساعت بعد
 • به گزارش نوبر خبر؛ سرخپوشان تبریزی در بیانیه‌ای اعلام کردند که فراز کمالوند ظهر امروز از سمت سرمربیگری در تیم تراکتور استعفا کرده و «هیات مدیره باشگاه با قدردانی از زحمات ایشان در هفته‌های اخیر با این درخواست موافقت به عمل آورد.»

  بنابراین عمر مربیگری کمالوند در تراکتور ۴۰ روز شد و او بدون انجام حتی یک بازی رسمی از جمع تی تی ها جدا شد. نکته جالب اینکه باشگاه تراکتور قراردادی دو ساله با کمالوند بسته بود و نظمی نیز در این باره گفت: «آقای کمالوند برای فصل‌های آینده یعنی ۲ فصل با امکان تمدید برای فصل‌های دیگر سرمربی تراکتور خواهد بود. طبق صحبت‌هایی که داشتیم، یک‌فصل برای رسیدن به آن نتیجه مطلوب فرصت کافی نیست. وقتی بازیکن قرارداد می‌بندد دنبال نیم‌فصل و یک‌فصل نیستیم و تلاش می‌کنیم برای ثبات بخشیدن قراردادهای بلندمدت ببندیم. همان‌طور که تیم‌های بزرگ هم قراردادهای بلندمدت می‌بندند تا مربی و بازیکن خود را عضو موقت نداند و با خیالی آسوده‌تر کارش را ادامه دهند.»

  نکته جالب اینکه او گفته بود ضعف تراکتور در فصل گذشته تغییرات متعدد در پست سرمربیگری بود اما حالا تیم مدیریتی و مالکیتی تراکتور موفق نشد حتی سرمربی اش را برای یک بازی هم حفظ کند. باشگاه تراکتور در بیانیه‌اش اعلام کرده که سرمربی جدید تا پیش از بازی با النصر مشخص خواهد شد. باتوجه به اینکه تراکتور حداکثر روز یکشنبه باید راهی دوحه شود، سرمربی جدید باید تا ۴۸ ساعت بعدی معرفی شود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *