×

مسی هم راهی لیگ عربستان می‌ شود

 • کد خبر: 232988
 • 18 مهر 1402
 • به گزارش نوبر، لیونل مسی در تابستانی که گذشت سخت مورد توجه تیم الهلال عربستان قرار گرفت اما این بازیکن تصمیم گرفت که راهی لیگ آمریکا شود. الهلال حاضر بود که بالاترین دستمزد تاریخ فوتبال جهان را به مسی پرداخت کند؛ با این حال او راهی اینترمیامی شد. شکست اخیر اینترمیامی باعث شد تا تیم […]

  مسی هم راهی لیگ عربستان می‌ شود
 • به گزارش نوبر، لیونل مسی در تابستانی که گذشت سخت مورد توجه تیم الهلال عربستان قرار گرفت اما این بازیکن تصمیم گرفت که راهی لیگ آمریکا شود.
  الهلال حاضر بود که بالاترین دستمزد تاریخ فوتبال جهان را به مسی پرداخت کند؛ با این حال او راهی اینترمیامی شد.
  شکست اخیر اینترمیامی باعث شد تا تیم در وضعیت بسیار عجیبی قرار گیرد؛ به طوریکه تا چهار ماه دیگر هیچ بازی رسمی انجام نخواهد داد.
  این وضعیت باعث شده است که شایعه جدایی موقت مسی از اینترمیامی بسیار جدی باشد.
  رسانه های عربی به نقل از روزنامه اسپورت اسپانیا نوشت که مسی می  خواهد به صورت قرضی از اینترمیامی جدا شود و در ژانویه راهی لیگ عربستان شود.
  طبق اعلام روزنامه اسپورت مسی راهی بارسلونا نخواهد شد؛ چرا که آبی اناری ها علاقه ای برای جذب بازیکنی ۳۶ ساله آن هم برای مدتی کوتاه ندارند.
  پیش از این هم دیوید بکام، مالک کنونی باشگاه اینترمیامی و تیری آنری، اسطوره توپچی ها چنین تصمیمی را گرفتند. آنها زمانی که در لیگ آمریکا بازی می کردند باتوجه به تعطیلی زیاد لیگ تصمیم گرفتند که به صورت  موقت به فوتبال اروپا برگردند و به احتمال خیلی زیاد هم مسی برای آماده نگه داشتن بدن خود در این چهار ماه تعطیلی موقتا از اینترمیامی جدا شود و چه لیگی وسوسه انگیزتر از لیگ عربستان برای این بازیکن؟

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *