×

لیگ قهرمانان آسیا؛
مسیر دشوار تراکتور برای صعود آسیایی

 • کد خبر: 173430
 • 2 اردیبهشت 1400
 • تراکتور برای صعود از گروه خود نیاز به حضوری قدرتمندانه تر در دور برگشت مرحله گروهی دارد.
  مسیر دشوار تراکتور برای صعود آسیایی
 • به گزارش نوبر خبر، تیم تراکتور به عنوان یکی از چهار نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در گروه دوم با تیم های الشارجه امارات (میزبان گروه)، پاختاکور ازبکستان و نیروی هوایی عراق همگروه است و کار خود در دور رفت را با سه امتیاز به پایان رساند.

  این تیم در بازی اول در حالی که دو بر صفر از پاختاکور پیش افتاده بود، با دریافت سه گل در آستانه شکستی تلخ قرار گرفت اما گل دقایق پایانی عباس زاده باعث شد تا بازی با تساوی سه بر سه به پایان برسد. سرخ پوشان فوتبال آذربایجان در دومین بازی خود مقابل الشارجه قرار گرفتند که این دیدار با تساوی بدون گل همره بود. در سومین بازی دور گروهی، شاگردان رسول خطیبی نتیجه مشابه بازی دوم را مقابل نیروی هوایی کسب کردند.

  به این ترتیب تراکتور در پایان دور گروهی تنها تیم ایرانی بود که موفق به کسب برد نشد. این تیم در حال حاضر با ۳ امتیاز از ۳ بازی پایین تر از الشارجه ۷ امتیازی در مکان دوم جدول رده بندی قرار دارد. نیروی هوایی و پاختاکور هم با دو امتیاز به ترتیب در مکان های سوم و چهارم قرار دارند.

  با توجه به شکل برگزاری این دوره از رقابت ها، همه تیم های دوم از مرحله گروهی صعود نخواهند کرد و این کار تراکتور را برای صعود کمی مشکل کرده است؛ چرا که صرف ایستادن در مکان دوم، متضمن صعود این تیم نخواهد بود. به این ترتیب شاگردان خطیبی برای داشتن شانس صعود نیاز به حضوری قدرتمندتر و هوشمندانه تر در دور برگشت هستند تا بتوانند با کسب حداقل دو پیروزی، خیال خود را از بابت صعود تا حد زیادی راحت کنند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *