×

برخلاف پیشنهاد زنوزی؛
مدافع سابق تراکتور در مسیر پرسپولیس

 • کد خبر: 170505
 • 4 بهمن 1399
 • پرسپولیسی‌ها بار دیگر تمایل خود برای جذب ایمان سلیمی را اعلام کرده‌اند و در انتظار پاسخ مدافع سابق تراکتور برای عقد قرارداد هستند.
  مدافع سابق تراکتور در مسیر پرسپولیس
 • به گزارش نوبر خبر، مدافع سابق تراکتور بار دیگر موردتوجه پرسپولیس قرار گرفته و مذاکرات برای انتقال وی به جمع سرخپوشان تهران از سر گرفته شده است. ایمان سلیمی، مدافع سابق تراکتور که بعد از دو فصل حضور در تبریز ترجیح داد با پرداخت مبلغ مربوط به فسخ قراردادش از این تیم جدا شود، اکنون بار دیگر موردتوجه پرسپولیس قرار گرفته است. پیش از این با جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس، باب مذاکره با ایمان سلیمی باز شده بود اما به دلیل پر شدن سهمیه نقل و انتقالات تابستانی و همچنین تصمیم این بازیکن برای حضور در فوتبال اروپا با توجه به بند مربوط به فسخ قراردادش، این انتقال صورت نگرفت.

  سلیمی که بعد از جدایی از تراکتور و پرداخت مبلغ مربوط به بند فسخ قراردادش، با شکایتی از سوی این باشگاه به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون مواجه شده بود. با این حال کمیته تعیین وضعیت رای به عدم مشکل این فسخ داده بود که البته این فرصت را به باشگاه تراکتور داده‌اند که مستندات و اعتراض خود را اعلام کنند. با این حال این مدافع بلندقامت که در مرحله آماده‌سازی در تمرینات اختصاصی قرار دارد، بار دیگر با پیشنهاد پرسپولیس برای مذاکره و انتقال به این باشگاه در نقل و انتقالات نیم فصل قرار گرفته است. با این حال دو طرف هنوز به نتیجه نهایی در این زمینه نرسیده‌اند و سلیمی نیز که در انتظار باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه و توافق با سه تیم خارجی خواهان خود از یونان، بلژیک و سوئد قرار دارد، هرگونه مذاکره را منوط به این دانسته که انتقالش به فوتبال اروپا در شرایط کنونی میسر نشود.

  آخرین درخواست پرسپولیس برای مذاکره و عقد قرارداد با این بازیکن با درخواست سلیمی و مدیربرنامه‌اش از این باشگاه برای نامه‌نگاری به فدراسیون و دریافت استعلام نهایی برای مشخص شدن وضعیت قراردادش با تیم‌های ایرانی دانسته است. فسخ سلیمی با تراکتور به مقصد تیم خارجی بوده است و این در حالی بوده که به دلیل مشکلات شکل گرفته او نیم فصل دور از میادین بوده و نتوانسته اقدام نهایی برای این انتقال را صورت دهد. بر این اساس در صورتی که پرسپولیس همچنان به شکل جدی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن باشد، باید از فدراسیون استعلام لازم را دریافت کند و در صورتی که منعی برای این انتقال وجود نداشته باشد، باید سلیمی را صید جدید سرخ‌ها قلمداد کرد. این در حالی است که محمدرضا زنوزی یک ماه پیش در گفت و گوی اینستاگرامی خود به سلیمی پیشنهاد داده بود که به تبریز بازگشته و خود را در خطر محرومیت قرار ندهد.

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *