×

تغییر موضع تاجر تبریزی در مورد تراکتور؛
عظیم زاده: امکان باشگاه داری ندارم

 • کد خبر: 171135
 • 19 بهمن 1399
 • گزینه مخالفان مالکیت زنوزی در تراکتور از تیمداری در تراکتور سرباز زد.
  عظیم زاده: امکان باشگاه داری ندارم
 • به گزارش نوبرخبر؛ احد عظیم زاده تاجر تبریزی و سرمایه گذار پروژه های تجاری در خاورمیانه در گذشته در گفتگویی از علاقه خود به تیمداری در تراکتور خبر داده بود و همین موضوع باعث ایجاد تنش های مالکیتی در بین هواداران این تیم شد.

  محمدرضا زنوزی در گفتگویی با هواداران تراکتور برای واگذاری اعلام آمادگی کرد ولی اینبار مدعی قبلی عقب گرد کرده و در این خصوص گفت:

  براساس علاقه، تعصب و اصالتمان ناگزیر از عشق ورزی به تراکتور هستم.

  وی ادامه‌داد: اینکه به فکر تیم داری باشگاه بزرگی چون تراکتور باشم آرزوی قلبی ام بود اما سختی هایی که بخش خصوصی در این چند سال در تیم داری کشیده این آرزو را کم سو کرده است.

  عظیم زاده با بیان اینکه به دلیل مشغله کاری ام امکان باشگاه داری ندارم گفت: من توان پیکان راندن هم ندارم چه برسد به تراکتور!

  این تاجر فرش درباره خبرهای منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر واگذاری باشگاه تراکتور، اضافه کرد: پیشنهاداتی برای این کار شده ولی بهتر است عشق و علاقه ام به تراکتور را به عنوان یک هوادار ادامه دهم.

  وی گفت: من یک فرد اقتصادی هستم اما فوتبال امروزه یک مقوله سیاسی شده که رغبت من را به باشگاه داری در فوتبال از بین می برد.

  عظیم زاده با تاکید بر اینکه هیچ علاقه ای به باشگاه داری در ایران ندارم گفت: چندی پیش وزیر ورزش هم در تماسی پیشنهاد واگذاری پرسپولیس را داشت که آن را هم رد کردم.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *