×

عباس: اسرائیل خطوط قرمز را رد کرد

 • کد خبر: 233196
 • 26 مهر 1402
 • به گزارش نوبر و به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «محمود عباس»، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین صبح امروز چهارشنبه، ۱۸ اکتبر در سخنانی ضمن توصیف بمباران هوایی بیمارستان «المعمرانی» توسط رژیم صهیونیستی به «جنایت جنگی»، اذعان کرد که تل‌آویو خطوط قرمز را رد کرده است. طبق گزارش پایگاه اینترنتی شبکه «الجزیره»، عباس گفت: بمباران […]

  عباس: اسرائیل خطوط قرمز را رد کرد
 • به گزارش نوبر و به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «محمود عباس»، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین صبح امروز چهارشنبه، ۱۸ اکتبر در سخنانی ضمن توصیف بمباران هوایی بیمارستان «المعمرانی» توسط رژیم صهیونیستی به «جنایت جنگی»، اذعان کرد که تل‌آویو خطوط قرمز را رد کرده است.

  طبق گزارش پایگاه اینترنتی شبکه «الجزیره»، عباس گفت: بمباران بیمارستان المعمرانی غزه توسط اسرائیل یک تراژدی بزرگ و جنایت جنگی فجیع است که قابل تحمل نیست و «تجاوز به مردم ما باید متوقف شود».

  رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنانش افزود: «دولت اشغالگر از همه خطوط قرمز عبور کرده است و ما اجازه نمی‌دهیم از پاسخگویی و مجازات فرار کند».

  وی با اعلام اینکه تصمیم دارد سفرش به اردن را پایان دهد و به وطن بازگردد، درباره لغو نشست چهارجانبه‌اش گفت: با برادران اردنی و مصری توافق کردیم تا نشستی را که قرار بود امروز در امان با حضور «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا برگزار شود، لغو کنیم.

  اشغالگران با هدف قراردادن مستقیم بیمارستان المعمدانی غزه با موشک جنگنده‌های خود، صدها خانواده فلسطینی را که برای پناه بردن از بمباران خشونت‌آمیز صهیونیست‌ها و مداوای مجروحان به آنجا رفته بودند، قتل‌عام کردند؛ در پی این جنایت بیش از ۵۰۰ تن شهید و بیش از هزار فلسطینی زخمی شدند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *