×

ظرفیت پارکینگ ورزشگاه یادگار امام تبریز ۵۰درصد افزایش می یابد

 • کد خبر: 231310
 • 19 مرداد 1402
 • به گزارش نوبر،یعقوب هوشیار در بازدید از روند ساماندهی ورودی ضلع شرقی ورزشگاه یادگار امام، ضمن تاکید بر تسریع در عملیات اجرایی این پروژه، بر افزایش ۵۰ درصدی پارکینگ در حال احداث این ورودی تاکید کرد. شهردار تبریز، با اعلام اینکه برای تسهیل در رفت وآمد تماشاگران فهیم تیم تراکتورسازی به ورزشگاه یادگار امام، ظرفیت پارکینگ در […]

  ظرفیت پارکینگ ورزشگاه یادگار امام تبریز ۵۰درصد افزایش می یابد
 • به گزارش نوبر،یعقوب هوشیار در بازدید از روند ساماندهی ورودی ضلع شرقی ورزشگاه یادگار امام، ضمن تاکید بر تسریع در عملیات اجرایی این پروژه، بر افزایش ۵۰ درصدی پارکینگ در حال احداث این ورودی تاکید کرد.

  شهردار تبریز، با اعلام اینکه برای تسهیل در رفت وآمد تماشاگران فهیم تیم تراکتورسازی به ورزشگاه یادگار امام، ظرفیت پارکینگ در حال احداث در ورودی ضلع شرقی این ورزشگاه ۵۰ درصد افزایش می‌یابد، تصریح کرد: با توجه به موقعیت خاص این ورودی، افزایش ظرفیت پارکینگ، تأثیر بسزایی در کاهش بار ترافیکی در هنگام برگزاری بازی‌های تیم تراکتور سازی خواهد داشت.

  هوشیار همچنین بر ساماندهی محوطه ورزشگاه یادگار امام (ره) تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه استادیوم یادگار امام (ره) تبریز به دلیل برگزاری بازی‌های تیم تراکتور سازی در سطح ملی وبین المللی یکی از ظرفیت‌های معرفی تبریز در ابعاد داخلی و بین المللی است، ساماندهی اطراف این استادیوم در شأن هواداران فوتبال تبریز از اهمیت خاصی برخوردار است.

  وی افزود: در این راستا عملیات ساماندهی ورودی شرقی ورزشگاه و بازگشایی امتداد خیابان جوان به طول ۳۵۰ متر وعرض ۳۵ متر آغاز شده است که با توجه به برگزاری دیدار تیم تراکتور وپرسپولیس تهران در هفته آینده تسریع در روند اجرایی این پروژه باید در دستور کار شهرداری منطقه ۳ باشد.

  شهردار منطقه ۳ هم در این بازدید ضمن ارائه گزارش از روند عملیات اجرایی این پروژه گفت: در حال حاضر این پروژه در چند جبهه فعال بوده و هم اکنون عملیات خاکبرداری و زیرسازی محل پارکینگ به اتمام رسیده است.

  اکبر پورخردمند افزود: همچنین در ادامه عملیات تعریض جاده جوان، احداث دیوار سنگی به ارتفاع ۳ متر و طول ۵۰۰ متر وهمچنین جدول گذاری جوب سمت شرقی این جاده به طول ۸۵۰ متر در حال اتمام می‌باشد.

  شهردار منطقه ۳ ادامه داد: با اجرای عملیات عمرانی در ضلع شرقی ورزشگاه یادگار امام، خیابان جوان به عنوان مسیر دسترسی به استادیوم به طول ۸۵۰ متر افزایش و عرض آن تا ۳۵ متر تعریض می‌شود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *