×

سوپر جام فوتبال ایران؛
طلسم سنگین تراکتور در آزادی می شکند؟

 • کد خبر: 175533
 • 29 خرداد 1400
 • سرخ‌پوشان تبریزی این فرصت را دارند تا با قهرمانی در سوپرجام و شکست دادن پرسپولیس، یک طلسم سنگین را در ورزشگاه آزادی بشکنند.
  طلسم سنگین تراکتور در آزادی می شکند؟
 • به گزارش نوبر خبر؛ در شرایطی فردا از ساعت 19:50 مسابقه سوپرجام فوتبال ایران در فصل 1398-1399 برگزار خواهد شد که تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتور برای رسیدن به این عنوان در تلاش خواهند بود؛ پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی است و تراکتوری‌ها برای کسب اولین سوپرجام در ورزشگاه آزادی به میدان می‌روند.

  به جز طلسم نبردن‌های تراکتور در ورزشگاه آزادی که نزدیک به 7 سال از آخرین برد آن‌ها در مقابل پرسپولیس می‌گذرد، سرخ‌پوشان تبریزی در به ثمر رساندن گل در ورزشگاه آزادی هم گرفتار طلسم عجیبی هستند و آخرین‌بار آن‌ها در مقابل پرسپولیس، پنج فصل قبل و در لیگ پانزدهم موفق به گلزنی شدند و پس از آن دیگر در مصاف با پرسپولیس در تهران، در باز کردن دروازه حریف ناکام بوده‌اند.

  آخرین گل تراکتور به پرسپولیس در ورزشگاه آزادی لیگ پانزدهم توسط محمد ایران پوریان به ثمر رسید، دیداری که در نهایت با مساوی 1-1 به پایان رسید و البته با جنجال‌های فراوانی همراه بود؛ تراکتور حتی اگر در دیدار فردا نتواند این طلسم را بشکند در هفته 29 لیگ این فرصت را دارد که به این طلسم پایان دهد.

  باید دید شاگردان رسول خطیبی فردا همزمان با شکستن طلسم 7 ساله و پیروز شدن مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، طلسم گل نزدن‌های خود مقابل این تیم را هم در تهران خواهند شکست یا خیر.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *