×

شهردار تبریز:
شهرداری تبریز را در پایان شورای پنجم بدون بدهی تحویل مردم می‌دهیم

 • کد خبر: 173628
 • 7 اردیبهشت 1400
 • شهردار تبریز با بیان اینکه تیم فعلی مدیریت شهری و شهرداری تبریز با تمام توان کار کرده و در پیشگاه مردم سربلند است، گفت: شهرداری را در پایان شورای پنجم بدون بدهی تحویل مردم می‌دهیم .
  شهرداری تبریز را در پایان شورای پنجم بدون بدهی تحویل مردم می‌دهیم
 • ایرج شهین باهر در آیین بهره برداری از فاز دوم مسیرگشایی شهید میلانی، افزود: اگر در پایان شورای پنجم، شهرداری را بدون بدهی تحویل مردم می‌دهیم در سایه شفافیت و جلوگیری از هزینه‌های بی مورد است.

  وی اظهار کرد: شهرداری تبریز امروز به خاطر تلاش‌های تیم فعلی مدیریت شهری که در چهار سال گذشته با تمام توان کار کرده‌اند، پیش مردم سربلند است.

  وی ادامه داد: با وجود این‌که در دوره شورای پنجم، شهرداری تبریز صدها پروژه در مناطق مختلف شهر اجرا کرده، اما هیچ پرونده قضایی تشکیل نشده و یا موضوعات خاص پیش نیامده است و این، ارزش کار تیم کنونی را نشان می‌دهد.

  شهین باهر گفت: این‌که ما ۱۰۰ پروژه انجام دهیم اما ۹۰ پرونده در نهادهای نظارتی تشکیل شود، دلچسب نیست. دلچسب این است که ماموریت‌ها و اقدامات در سایه مدیریت بخش‌هایی هم‌چون عمرانی، بازرسی، حراست، شهرداران مناطق و تمامی عزیزانی که در این حوزه‌ها دقت و تامل و تاثیر دارند، به درستی انجام شود.

  وی افزود: همکاران ما در دوره فعلی مدیریت شهری، به گونه‌ای کار کرده‌اند که لازم نباشد بعد از اتمام ماموریت‌ها به مراجع قضایی پاسخگو باشیم و این، بسیار حائز اهمیت است.

  به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی با بیان این‌که در دوره فعلی مدیریت شهری، ترک تشریفات وجود نداشته است، گفت: امروز کمتر دستگاهی پیدا می‌شود که تمامی قراردادهای خود را در معرض دید عموم قرار دهد. به طوری که همه شهروندان می‌توانند جزئیات قراردادها، موضوعات مالی و هزینه‌کرد شهرداری را در سامانه شهرداری مشاهده کنند.

  انتهای پیام

  برچسب ها

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *