×

بازگشت برنامه لیگ برتر به دوران قبل از کرونا؛
زمان شروع فصل جدید مشخص شد

 • کد خبر: 227107
 • 27 فروردین 1401
 • سازمان لیگ در تلاش است تقویم مسابقات لیگ برتر را به دوران پیش از کرونا برگردد. یعنی شروع مسابقات در مرداد ماه و به پایان بردن آن در اردیبهشت ماه.
  زمان شروع فصل جدید مشخص شد
 • به گزارش نوبر خبر؛ این موضوع برای سازمان لیگ از اهمیت بالایی برخوردار است به این خاطر که کنفدراسیون فوتبال اسیا هم قصد دارد دوره بعدی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را مطابق با تقویم یوفا برگزار کند و در این صورت بازی های لیگ قهرمانان آسیا در یک فصل فوتبالی ایران برگزار می شود.

  بر همین اساس پیش بینی می شود در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران شاهد شروع بازی ها در مرداد ماه باشیم. سهیل مهدی، رییس کمیته مسابقات این خبر را تایید کرد. او در گفتگو با برنامه تهران ورزشی رادیو گفت: تلاش خواهیم کرد فصل جدید مسابقات لیگ برتر از از اواخر مرداد ماه یا اوایل شهریور ماه آغاز کنیم. در این صورت می توانیم پیش از شروع جام جهانی 13 تا 14 هفته از مسابقات لیگ برتر را دنبال کنیم. اگر این اتفاق را برنامه ریزی نکنیم لیگ برتر تحت تاثیر جام جهانی قرار می گیرد که این به ما آسیب می زند. 5 ماه هم بعد از مسابقات جام جهانی هم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و ماه مبارک را پیش رو خواهیم داشت و این سبب فرسایشی شدن بازی های لیگ برتر می شود اما همه تلاش خود را بکار می گیریم که این اتفاق برای لیگ برتر رخ ندهد.

  وی در مورد زمان شروع فصل جدید لیگ برتر گفت: با همت همه همکاران در سازمان لیگ تلاش کردیم در این فصل تاخیر دو ماهه در برگزاری بازی های لیگ برتر را به خاطر کرونا جبران کنیم و بر همین اساس بازی های لیگ برتر در فصل جاری 8 خرداد به پایان می رسد و برنامه امان این است که از اواخر مرداد ماه فصل جدید بازی ها را شروع کنیم.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *