×

رسانه‌های صهیونیستی: اسرائیل در این نبرد به طور کامل غافلگیر شد

 • کد خبر: 232686
 • 15 مهر 1402
 • به گزارش نوبر و به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های صهیونیستی بعد از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط مقاومت اسلامی حماس، از وضعیت سرزمین‌های اشغالی به «غافلگیری کامل اسرائیل» توصیف کرده و تأکید کردند که ارتش رژیم اشغالگر تاکنون چنین نبردی را تجربه نکرده است. طبق گزارش پایگاه اینترنتی شبکه «المیادین»، رسانه‌های صهیونیستی اعلام […]

  رسانه‌های صهیونیستی: اسرائیل در این نبرد به طور کامل غافلگیر شد
 • به گزارش نوبر و به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های صهیونیستی بعد از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط مقاومت اسلامی حماس، از وضعیت سرزمین‌های اشغالی به «غافلگیری کامل اسرائیل» توصیف کرده و تأکید کردند که ارتش رژیم اشغالگر تاکنون چنین نبردی را تجربه نکرده است.

  طبق گزارش پایگاه اینترنتی شبکه «المیادین»، رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند: این نبرد بدون هیچ گونه اطلاعات قبلی، اشاره و هشداری آغاز شد و اسرائیل را کاملا غافلگیر کرد.

  این رسانه‌ها ضمن اذعان به اینکه «اسرائیل هیچ کنترلی بر آنچه تاکنون در نوار غزه رخ داده، ندارد»، گزارش دادند: این راهبردی‌ترین رویدادی است که میدان نبرد فلسطین تجربه کرده است.

  روزنامه عبری «معاریو» در گزارشی مشابه اعلام کرد: اتفاقاتی که در حال رخ دادن است، هیچ شباهتی به جنگ‌هایی که تاکنون علیه حماس داشتیم، ندارد.

  رسانه‌های صهیونیستی همچنین درباره سختی ارتباط و قطعی اینترنت در سرزمین‌های اشغالگی بعد از این عملیات نوشتند: اینترنت در شهرک‌ها به دلیل پخش فیلم‌هایی از مرگ یا جراحت و اسارت اسرائیلی‌ها قطع شد.

  این رسانه‌ها از وضعیت شهرک‌نشینان صهیونیستی گزارش دادند: شهرک‌نشینان ترسیده‌اند و از ما می‌خواهند که به آن‌ها کمک کنیم؛ اسرائیلی‌ها از پلیس می‌خواهند به تماس‌های آن‌ها پاسخ دهد.

  نیروهای مقاومت فلسطین، صبح امروز، اراضی اشغالی از جمله تل‌آویو، اشدود را با صدها موشک و راکت هدف حمله قرار دادند.

  «محمد الضیف» فرمانده کل کتائب القسام در این باره اعلام کرد: «آغاز عملیات طوفان الاقصی را اعلام می‌کنیم. در حمله اول عملیات طوفان الاقصی به مواضع دشمن، فرودگاه‌ها و استحاکاماتشان بیش از ۵ هزار موشک و راکت شلیک شد».

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *