×

لیگ قهرمانان آسیا؛
دژاگه محروم بزرگ تراکتور مقابل شارجه

 • کد خبر: 173588
 • 6 اردیبهشت 1400
 • کاپیتان تراکتور در بازی حساس مقابل شارجه محروم شد.
  دژاگه محروم بزرگ تراکتور مقابل شارجه
 • به گزارش نوبر خبر؛ تراکتور از ساعت ۱۹:۳۰ امروز پنجمین بازی دور گروهی خود را مقابل پاختاکور برگزار می کند. اشکان دژاگه که در بازی قبلی مقابل نیروی هوایی در ترکیب اصلی حضور نداشت، امروز یکی از ۱۱ شروع کننده بازی برای تراکتور بود.

  دژاگه که با بازیابی توان خود در این دیدار با انگیزه بالا ظاهر شده به دنبال این است که درخشش اش در بازی رفت را که همراه با به ثمر رساندن یک گل بود را تکرار کند. در دقیقه ۱۸ بازی اما اتفاق بدی برای او تراکتور رخ داد؛ اتفاقی که باعث شد اشکان بازی آخر تیمش را از دست بدهد.

  اشکان دژاگه که یکی از بازیکنان یک کارته تراکتور در بازی امشب بود در دقیقه ۱۸ بازی از حسین ابو یحیی کارت زرد دریافت کرد تا دو کارته شده و از بازی حساس شب پایانی دور گروهی محروم شود. کاپیتان تراکتور در این صحنه در حالی که توپ در میانه میدان می رفت در اختیار بازیکن حریف قرار بگیرد با تکلی خشن پای او را هدف گرفت که این حرکت با کارت زرد بی درنگ داور همراه بود.

  به این ترتیب اشکان دژاگه با دریافت این کارت که با اندکی احتیاط می توانست آن را دریافت نکند، در بازی روز پنج شنبه مقابل الشارجه که می تواند تعیین کننده تیم صعود کننده از این گروه باشد، غایب خواهد بود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *