×

دژاگه با تراکتور تمرین کرد + عکس

 • کد خبر: 171276
 • 23 بهمن 1399
 • ستاره تراکتور امروز با تیمش تمرین کرد.
  دژاگه با تراکتور تمرین کرد + عکس
 • به گزارش نوبر خبر؛ اشکان دژاگه که در دوران بازی خود چه در خارج از کشور و چه در تراکتور، همواره بازیکن کم حاشیه و کم حرفی بود، هفته گذشته بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس، با یک استوری، جنجال ساز شد، استوری که البته چند ساعت بعد پاک شد.

  غیبت های پرتعداد دژاگه در هفته های اخیر که به شدت هواداران تراکتور را عصبانی کرده بود، دلیل این اتفاق بود و اشکان در پاسخ به این انتقادات گفته بود که اگر چند ماه هم او را تحمل کنند، قراردادش به پایان خواهد رسید. البته خیلی زود تراکتوری ها این موضوع را از دل اشکان درآورده و شاهد به نمایش گذاشتن بنرهایی در حمایت از کاپیتان ها در تمرین تراکتور بودیم.

  بعد از این اتفاقات، غیبت دژاگه در تمرینات همچنان ادامه داشت تا اینکه امروز این بازیکن در باشگاه حضور یافته و در تست کرونا هم شرکت کردند. با انتشار ویدیوی تمرین امروز سرخ پوشان فوتبال آذربایجان هم شاهد حضور دژاگه در تمرین گروهی بودیم.

  دژاگه در کنار سایر بازیکنان تراکتور در تمرین امروز حضور یافت و بدون مشکل تمرین کرد. به این ترتیب تراکتوری ها می توانند امیدوار به حضور ستاره تیم شان در بازی هفته پانزدهم مقابل سایپا باشند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *