×

دستگیری ۷ عامل حفاری غیرمجاز در شهرستان اسکو

 • کد خبر: 228962
 • 17 تیر 1402
 • به گزارش نوبر،کاظم داداشی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال گزارشات مردمی مبنی استفاده از فلزیاب در اراضی روستای شیخ حسن واقع در بخش خسروشهر از توابع شهرستان اسکو، طی عملیاتی جامع نیروی یگان حفاظت شهرستان با شناسایی محل مورد نظر و حضور در منطقه از انجام حفاری جلوگیری کرد. فرمانده […]

  دستگیری ۷ عامل حفاری غیرمجاز در شهرستان اسکو
 • به گزارش نوبر،کاظم داداشی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال گزارشات مردمی مبنی استفاده از فلزیاب در اراضی روستای شیخ حسن واقع در بخش خسروشهر از توابع شهرستان اسکو، طی عملیاتی جامع نیروی یگان حفاظت شهرستان با شناسایی محل مورد نظر و حضور در منطقه از انجام حفاری جلوگیری کرد.

  فرمانده یگان حفاظت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی، ادامه داد: طی این عملیات، هفت نفر به عنوان عاملین حفاری غیرمجاز دستگیر و به همراه ابزارآلات حفاری غیرمجاز به مراجع قانونی دلالت داده شدند.

  داداشی خاطرنشان کرد: هم استانی‌های محترم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در حوزه میراث فرهنگی، مراتب را با تماس شماره ۰۹۶۶۲، مرکز پیام یگان حفاظت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی اطلاع دهند.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *