×

مدیر عامل مس آذربایجان در بازدید از معاونت بازرگانی منطقه آذربایجان خطاب به مدیران:
خودتان را برای کارهای بزرگ توسعه آماده کنید

 • کد خبر: 166023
 • 21 مرداد 1399
 • مدیر عامل مس آذربایجان خطاب به مدیران بخش‌های مختلف این مجموعه گفت؛ خودتان را برای کارهای بزرگ توسعه آماده کنید.
  خودتان را برای کارهای بزرگ توسعه آماده کنید
 • به گزارش نوبر، علی بیات ماکو مدیرمجتمع مس آذربایجان در بازدید از واحدهای فنی و بازرگانی معاونت منطقه آذربایجان شرکتخدمات بازرگانی معادن و فلزات غیرآهنی با ستودن انسجام و اقدامات صورت گرفته در این معاونت در تامین اقلام و قطعات مورد نیازمجتمع مس سونگون با بیان اینکه بدون بازرگانی تولید پایدار نیست، در جمع مدیران و سرپرستان این معاونت گفت: مس محور صنعتکشور است و روند جهانی این صنعت نشان می دهد حتی چشم انداز آینده آن بهتر از فولاد است لذا باید به فکر تکمیل زیرساخت هاباشیم و با جبران کاستی ها، خود را برای کارهای بزرگ توسعه آماده کنیم.

  وی افزود: خدمات بازرگانی وظیفه خطیر و موثری در پایداری خط تولید دارد و از نظم کاری آن در این بازدید خوشحال شده و روحیهگرفتم.

  مهندس بیات در ادامه تاکید کرد: همه ما برای اهداف واحد کار می کنیم و این وحدت و همدلی موجب توسعه است.

  وی اقدامات بازرگانی در بومی سازی و ساخت قطعات را ارزشمند برشمرد و گفت: وجود دشمن بین المللی ایجاب می کند بر توانایی هایخود تکیه کنیم و نمود آن در این معاونت مشهود است.

  همچنین در این بازدید و نشست تخصصی، سخاوت خیرخواه معاون بازرگانی منطقه آذربایجان، با قدردانی از حمایت همه جانبهمدیرعامل شرکت خدمات بازرگانی و مدیریت مجتمع مس آذربایجان، بازرگانی را در سال جهش تولید، سرباز خط تولید خواند و ازامادگی کامل این  معاونت در پیشبرد اهداف جهشی تولید و پشتیبانی طرح های توسعه خبر داد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *