×

نقل و انتقالات؛
جزئیات مذاکره تراکتور با کاپیتان استقلال

 • کد خبر: 226854
 • 6 بهمن 1400
 • تراکتور برای تقویت خط دفاعی خود به دنبال جذب مدافع استقلال است.
  جزئیات مذاکره تراکتور با کاپیتان استقلال
 • به گزارش نوبر خبر؛ باشگاه تراکتور مثل نیم فصل اول، بخشی از توان خود در نقل و انتقالات زمستانی را معطوف به باز کردن پنجره کرده است؛ پنجره ای که دوباره بسته شده و برای جذب بازیکنان جدید باید باز شود. در این میان اما مسئولان باشگاه مذاکرات خود را با گزینه های مورد نظر شروع کرده اند.

  با توجه به فرصت و امکان جذب محدود بازیکنان در این مقطع، تراکتوری ها سعی می کنند چراغ خاموش و بدون رسانه ای کردن گزینه های خود، با آنها به مذاکره بپردازند. یکی از گزینه هایی که تراکتوری ها تمایل به جذبش دارند، روزبه چشمی است.

  روزبه که به قصد بستن دوباره بازوبند کاپیتانی، آبی پوش شد، در نیم فصل اول به جایگاه ثابتی در ترکیب استقلال دست پیدا نکرد و آخرین بار در هفته هشتم مقابل پرسپولیس، سومین و آخرین بازی خود به عنوان بازیکن فیکس را انجام داد. او در هفته های پایانی و طی شش بازی به عنوان باز جایگزین در دقایق پایانی به میدان آمد تا بازگشتش به استقلال آن گونه که باید موفقیت آمیز نباشد.

  در چنین شرایطی باشگاه تراکتور در تلاش است تا روزبه چشمی را برای حضور در تبریز راضی کند و برای این کار، مذاکرات خود با این بازیکن را شروع کرده است. آن گونه که از منابع آگاه خبر می رسد، سرخ پوشان طی روزهای اخیر اقداماتی را برای عملی کردن این انتقال انجام داده و در صورت رسیدن به توافقات لازم، مدافع استقلال، در نیم فصل دوم پیراهن تراکتور را به تن خواهد کرد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *