×

جدایی سه مربی از تراکتور؛ برادر مسعود می ماند!

 • کد خبر: 171620
 • 5 اسفند 1399
 • باشگاه تراکتور از دو دستیار و یک بدنساز این تیم قدردانی رسمی کرد تا جدایی آن ها قطعی شود.
  جدایی سه مربی از تراکتور؛ برادر مسعود می ماند!
 • به گزارش نوبر خبر؛ تیم فوتبال تراکتور دومین روز تمرین باهدایت رسول خطیبی را هم سپری کرد. قرار است به زودی حمید عبداللهی دستیار اول او نیز به تبریز برود تا خطیبی با کادر کامل به استقبال آماده سازی تیمش و سپس نیم فصل دوم برود. این در حالی است که پیش از آن مسعود شجاعی در تمرین با بازیکنان خداحافظی کرده بود و حالا تکلیف دستیاران او نیز مشخص شده است.

  عباس چمنیان که به عنوان مدیرفنی در کنار علیرضا منصوریان بود، در دوره ای که مسئولیت فنی تیم در اختیار شجاعی قرار داشت، نفر اول کادرفنی پس از او محسوب می‌شد و باتوجه به این که مدرک مربیگری نیز داشت، در نشست خبری نیز حضور می‌یافت. دیگر عضو کادرفنی تی تی ها، هاشم خدادادی بود که به عنوان مربی بدنساز با علیرضا منصوریان به تبریز آمد. او البته به پیشنهاد چمنیان و باسابقه کار در تیم ملی نوجوانان و نفت مسجدسلیمان به کادرفنی تراکتور اضافه شد و البته عملکردش رضایت مدیران تراکتور را جلب نکرد.

  با این حال اولین کسی که با تصمیم شجاعی به تبریز آمد، علی نیکبخت بود. کسی که در تیم های پایه فعالیت می‌کرد و مربی پیشین شجاعی نیز محسوب می‌شد. اما خبرسازترین عضو کادرفنی، محمود شجاعی بود؛ برادر کاپیتان تراکتور که در ماشین سازی حضور داشت و سپس با تصمیم مسعود، به اردوی قرمزها آمد.

  حالا نکته جالب این است که باشگاه تراکتور با انتشار تصویر سه دستیار شجاعی یعنی هاشم خدادادی، عباس چمنیان و علی نیکبخت از آن ها تشکر کرده و در واقع جدایی شان را رسمیت بخشیده اما خبری از محمود شجاعی نیست؛ باتوجه به این که رسول خطیبی دستیاران خودش را به تراکتور خواهد آورد، باید دید که محمود در تراکتور می‌ماند یا همچون ابتدای فصل راهی ماشین سازی خواهد شد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *