×

خروجی جلسه اضطراری برای تراکتور؛
تصمیم به ادامه مالکیت زنوزی گرفته شد؛

 • کد خبر: 226077
 • 14 شهریور 1400
 • جلسه پیرامون واگذاری تراکتور ساعتی پیش به پایان رسید.
  تصمیم به ادامه مالکیت زنوزی گرفته شد؛
 • به گزارش نوبر خبر؛ این جلسه که روز گذشته و پس از بیانیه رسمی تراکتور مبنی بر تحویل تیم به هیئت فوتبال برنامه ریزی شد، از صبح امروز و با حضور مقامات استانی آذربایجان شرقی، برخی از اعضای شورای تامین، نمایندگان هیئت فوتبال و اعضای باشگاه تراکتور برگزار شد.

  این جلسه که بیش از ۴ ساعت به طول انجامید با صحبت‌های طرفین همراه بود و گزینه‌های مختلف برای مالکیت بر تراکتور بررسی شد و سرانجام در پایان جلسه همه اعضا به جمع بندی مشخصی رسیدند.

  یکی از حاضران در جلسه به خبرنگار ما گفت: «اعضا به این نتیجه رسیدند که هیچ فردی در استان وجود ندارد که مالکیت تراکتور را به آن واگذار کنیم و مقامات استانی و حاضران در جلسه به این نتیجه رسیدند که تراکتور باید فعلا تحت مالکیت زنوزی باقی بماند.»

  یکی دیگر از حاضران در این جلسه گفت: «جمع بندی این بود که آقای زنوزی برگردد و مالکیت تیم را در اختیار بگیرد و در این برهه حساس و در فاصله چند روز تا لیگ قهرمانان تراکتور مشکلی نداشته باشد.»

  ایوب بهتاج رییس اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی هم که یکی دیگر از حاضران بود گفت: «تیم فعلا با مالکیت آقای زنوزی به کارش ادامه می‌دهد و بعدا به ماجرای انتقال مالکیت رسیدگی خواهد شد و هیئت فوتبال و اداره کل پس از بررسی افراد متقاضی به این پروسه رسیدگی خواهند کرد. فعلا کسی نیست که تراکتور به او تحویل داده شود.»

  لازم به ذکر است در این جلسه فراز کمالوند سرمربی تراکتور نیز حضور داشت و بر ادامه کار وی در تراکتور تاکید شد.

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *