×

نقل و انتقالات؛
تراکتور مدافع سابق خود را می خواهد

 • کد خبر: 226860
 • 7 بهمن 1400
 • باشگاه تراکتور به دنبال جذب یکی دیگر از بازیکنان تیم مس رفسنجان است.
  تراکتور مدافع سابق خود را می خواهد
 • به گزارش نوبر خبر؛ بحث تغییر مالکیت باشگاه تراکتور طی یک ماه اخیر، یکی از مهمترین سوژه های خبری استان آذربایجان شرقی بوده و فرماندار این استان مسئول مستقیم پیگیری پروسه انتقال مالکیت به مس است.

  در حالی که هنوز ابهامات زیادی در مورد چگونگی این انتقال وجود دارد، باشگاه تراکتور روز دوشنبه در صفحه رسمی خود برای اولین بار آن را تایید کرد. در این میان اما پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه بسته است و باید دید مالک فعلی آن را پرداخت می کند یا این که مس آن را متقبل خواهد شد.

  با وجود بسته بودن پنجره اما باشگاه تراکتور مذاکرات خود را با چند گزینه داخلی و خارجی شروع کرده و شاهد انتشار برخی از نام ها هم طی این چند روز بودیم. یکی از بازیکنانی که باشگاه تراکتور طی روزهای اخیر، تلاش برای جذب او را شروع کرده میثم تیموری است.

  تیموری در حالی مورد توجه باشگاه تراکتور قرار گرفته که پیش از این نیز خبر مذاکره سرخ پوشان با مهدی کیانی، دیگر بازیکن مس منتشر شده بود و به نظر می رسد که داستان مس و تراکتور بعد از فاز مالکیت، این بار در مارکت زمستانی و عرصه خرید و فروش بازیکن به هم گره خورده است.

  تیموری در نقل و انتقالات تابستانی لیگ بیست و یکم یکی از چند بازیکنی بود که تراکتور را ترک کرد. او مس رفسنجان را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب و در طول نیم فصل اول 5 بار به عنوان بازیکن فیکس و 6 بار ذخیره برای این تیم بازی کرد. مذاکره باشگاه تراکتور با بازیکن سابق خود هنوز به نتیجه ای نرسیده و به نظر می رسد تا زمان باز شدن پنجره نیز نتیجه رسمی آن مشخص نشود.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *