×

تراکتور 0-0 نیروی هوایی عراق
تداوم حرکت تراکتور روی مسیر تساوی

 • کد خبر: 173354
 • 31 فروردین 1400
 • تراکتور در سومین بازی آسیایی این فصل خود هم به تساوی دست یافت.
  تداوم حرکت تراکتور روی مسیر تساوی
 • به گزارش نوبر خبر؛ تیم تراکتور به عنوان یکی از چهار نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در گروه دوم با تیم های شارجه امارات، پاختاکور ازبکستان و نیروی هوایی عراق همگروه است. این تیم بازی اول خود را با تساوی سه بر سه مقابل پاختاکور پشت سر گذاشت. شاگردان خطیبی در دومین بازی خود با نتیجه مساوی بدون گل مقابل شارجه، میزبان گروه به کار خود پایان دادند.

  آنها در سومین دیدار خود امروز به مصاف نیروی هوایی عراق رفتند؛ تیمی که در بازی اول با یک گل مغلوب شارجه شد و در بازی دوم پاختاکور را با تساوی بدون گل متوقف کرد. تقابل تراکتور و نیروی هوایی عراق با وجود نیاز تراکتور به پیروزی گلی به همراه نداشت و دو تیم با نتیجه مساوی بدون گل به کار خود خاتمه دادند. به این ترتیب تراکتور با سه امتیاز کار سختی برای صعود از گروه خود دارد و باید در دور برگشت مرحله گروهی که بلافاصله برگزار می شود، امتیازات بیشتری را کسب کند.

  شرح بازی:

  نیمه اول:

  تراکتور نیمه اول را بهتر از حریف آغاز کرد و چند موقعیت نه چندان خطرناک را روی دروازه نیروی هوایی عراق ایجاد کرد؛ حملاتی که اکثرا روی پرتاب های اوت محمد عباس زاده شکل گرفت. رفته رفته شاهد متعادل شدن بازی بودیم. نماینده عراق با خروج از فشار اولیه تراکتور، کمی جلو کشید و در پانزده دقیقه دوم نیمه اول، بازی پایاپایی از دو نیم شاهد بودیم. دو اشتباه از مدافعان تراکتور، خطرهایی را روی دروازه این تیم ایجاد کرد ما این موقعیت ها گلی برای نیروی هوایی به همراه نداشت تا اینکه بابایی در دقایق پایانی با یک شلیک ناگهانی تا آستانه باز کردن دروازه فهد طالب پیش رفت ولی این دروازه بان با نوک انگشتان خود توپ را راهی کرنر کرد تا دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

  نیمه دوم:

  رسول خطیبی برای رسیدن به گل در نیمه دوم، طی دو مرحله، دو تعویض همزمان انجام داد تا تیمش در فاز تهاجمی با نفس تازه ای ظاهر شود. در سی دقیقه نخست نیمه دوم اما شاهد موقعیت چندانی روی دروازه هیچ کدام از دو تیم نبودیم. با نزدیک شدن به دقایق پایانی اما هیجان بازی بیشتر شد. روی شوت از راه دور خانزاده، دروازه نیروی هوایی به شدت تهدید شد اما گلر این تیم به خوبی راه دروازه تیمش را مقابل این شوت بست. در ۵ دقیقه پایانی نماینده عراق سعی در تدارک حمله را داشت اما این تاکتیک بیشتر باعث از کار افتادن برنامه های تهاجمی تراکتور شد تا ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم! به این ترتیب ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

   

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *