×

زونیمیر سولدو:
تا دقایق پایانی از برد مطمئن نبودیم

 • کد خبر: 226759
 • 24 آذر 1400
 • سرمربی تراکتور اعتقاد دارد که کسب نتیجه مهم تر از مالکیت توپ است و به همین دلیل برنامه تیم او گلزنی بوده است و نه حفظ توپ.
  تا دقایق پایانی از برد مطمئن نبودیم
 • به گزارش نوبر خبر؛ زونیمیر سولدو سرمربی تراکتور پس از پیروزی برابر نفت مسجدسلیمان در نشست خبری بعد از بازی گفت: همانطور که قبلا گفته بودم، تمام دیدارهای ما، بازی های خیلی سختی خواهد بود. نفت مسجدسلیمان نیز یکی از حریفان دشوار ما بود و می دانستیم بازی سختی در پیش داریم. آنها انگیزه خوبی دارند که در اینجا تلاش کنند. با تدابیری که برای این بازی داشتیم و کارهایی که با تیم انجام شده بود، توانستیم در 30 دقیقه نخست، خیلی خوب بازی را کنترل کنیم و چند موقعیت خیلی خوب را ایجاد کردیم که می توانستیم به گل های بیشتری برسیم و در ادامه بازی را با آرامش بهتری ادامه دهیم.

  او ادامه داد: نیمه دوم نیز شروع کار بهتر بود هر چند که تا اواخر بازی نمی توانستیم مطمئن باشیم نتیجه را حفظ می کنیم. چند فرصت خوب 3 به 2 و 4 به 2 با تیم حریف داشتیم که می توانستیم به گل برسیم و در نهایت توانستیم یک گل دیگر بزنیم و نتیجه خوبی برای تراکتور حاصل شد که به تمام بچه ها تبریک می گویم.

  وی گفت: کاملا پیش بینی کرده بودیم تیم حریف در وسط زمین با خط هافبک خود تجمعی را به وجود می آورد که جنگ سختی در پیش داریم. بچه ها ما تلاش زیادی کردند. درست است که آنها در لحظاتی بیش از ما صاحب توپ بودند ولی اگر حساب کنیم، فرصت آنچنانی به حریف ندادیم که بتوانند دروازه ما را به خطر بیندازند. هر چند که فرصت های خیلی خوبی هم داشتیم که از آنها به خوبی استفاده نکردیم.

  سولدو در مورد اینکه در یک صحنه اجازه ورود پزشکان به درون زمین را نداده است، پاسخ داد: چون در اواخر بازی بودیم و اختلاف یک گل بود، علاقه ای نداشتم که یکی از بازیکنانم کم شود. چون اگر کادرپزشکی وارد زمین می شد، بازیکن باید ابتدا از زمین خارج می شد و دوباره وارد زمین می شد و آن بازیکن نیز از اعضای خط دفاعی بود و من نخواستم این ریسک را انجام دهم.

  سولدو در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه کمالوند گفته بهتر از تراکتور بودند، اظهار داشت: همه فوتبال را به خاطر گل زدنش پیگیری می کنند و نه به دلیل مالکیت توپ. آنها بیشتر توپ را در اختیار داشتند ولی برنامه ما رسیدن به گل بود که بچه ها در این راه موفق بودند.

  سولدو در پایان درخصوص عملکرد حقیقت گلر چهارم تراکتور که امروز از ابتدا برای تیمش به میدان رفته بود، پاسخ داد: او با اعتماد به نفس خوبی در طول 90 دقیقه بازی کرد. او با خط دفاعی تیمش صحبت می کرد و شرایط را کنترل می کرد. من از او رضایت دارم. مطمئن باشید در ادامه از جوانان خوبی که در تبریز هستند، استفاده خواهیم کرد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *