×

بهره‌برداری از چهار مدرسه در منطقه خسروشاه تبریز

 • کد خبر: 232147
 • 4 مهر 1402
 • به گزارش نوبر، مدارس سه کلاسه قلعه چای، شش کلاسه جیواد، شش کلاسه پای چنار، شش کلاسی ینگی کند و ۱۵ حلقه سرویس بهداشتی مدارس شیرودی و شعوری در مجموع به زیر بنای ۲۲۶۹ متر مربع و با اعتبار ۲۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت. سرپرست اداره کل آموزش و […]

  بهره‌برداری از چهار مدرسه در منطقه خسروشاه تبریز
 • به گزارش نوبر، مدارس سه کلاسه قلعه چای، شش کلاسه جیواد، شش کلاسه پای چنار، شش کلاسی ینگی کند و ۱۵ حلقه سرویس بهداشتی مدارس شیرودی و شعوری در مجموع به زیر بنای ۲۲۶۹ متر مربع و با اعتبار ۲۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.
  سرپرست اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در این مراسم با قدردانی از خانواده خیّر نیک اندیش مرحوم حجت الاسلام والمسلمین جیواد خسروشاهی و سایر خیران مدرسه ساز گفت: بزرگترین سرمایه کشور دانش آموزان هستند و از این رو اصلی‌ترین ترس دشمن از این قشر جوان است.
  سعادتی افزود: یکی از رویکرد‌های آموزش و پرورش استان در ایجاد فضا‌های آموزشی جدید، توسعه متوازن فضا‌ها است تا شاهد تحقق عدالت آموزشی در این زمینه باشیم.
  وی از افتتاح طرحهای مختلف آموزشی و اجرای مرحله نخست برچیده شدن مدارس کانکسی بالای ۱۰ دانش آموز به تعداد ۶۶ مدرسه در استان در روزهای پیش رو خبر داد.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *