×

فیروز کریمی:
این نتیجه به خاطر جوانی تیم مان بود

 • کد خبر: 226286
 • 28 مهر 1400
 • سرمربی تیم تراکتور ابراز امیدواری کرد که با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی، شرایط تیمش بهتر شود.
  این نتیجه به خاطر جوانی تیم مان بود
 • به گزارش نوبر خبر؛ تیم تراکتور با شکست چهار بر یک مقابل میزبان خود گل گهر، شروعی تلخ در لیگ بیست و یکم داشت. صحبت های فیروز کریمی، سرمربی این تیم در نشست خبری پس از بازی را در ادامه بخوانید:

  این نتیجه به خاطر جوانی تیم مان بود

  قبل از از بازی هم گفته بود که هفته اول شرایط خاصی دارد و غیرقابل پیش بینی است. در تمرین آخرمان یک بازیکن را از دست دادیم و جابجایی هافبک دفاعی هم در وضعیت تیم مان تاثیر داشت. کافی بود که بتوانیم کار را به نیمه دوم بکشانیم تا شرایط به این گونه نباشد. این نتیجه به خاطر جوانی تیم مان بود. به خصوص دو بازیکن که برای اولین در هافبک دفاعی بازی کردند؛ بسطامی که در این بازی حضور داشت تنها ۱۸ ساله بود.

  در تمرین آخر هادی محمدی را از دست دادیم

  گل گهر خوب بازی کرد و حاکم میدان بود. ما در نیمه دوم خوب کار کردیم و اگر دقت مان بیشتر بود و از موقعیت هایمان استفاده می کردیم نتیجه بهتر می شد. امیدوار که با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی، شرایط مان بهتر شود. در تمرین آخر هادی محمدی را از دست دادیم و فرصتی هم برای کار کردن روی دفاع وسط نداشتیم. باتوجه به اینکه بازی در خارج از خانه بود زمان نداشتیم وگرنه می شد یک روزه روی این موضوع کار کرد.

  آنها مستحق پیروزی بودند

  دفاع ما اصلا خوب کار نکرد. دلیلش هم این بود که هیچکدام از بازیکنان در پست تخصصی شان بازی نکردند. به این دلیل است که به آنها خرده ای نمی گیرم و به گل گهر هم تبریک می گویم. آنها مستحق پیروزی بودند ولی ما هم می توانستیم بهتر عمل کنیم. اختلاف را توانستیم کم کنیم ولی بدشانس بودیم که زحماتمان به بار ننشست.

  اخبار مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *